Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Avsallar

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Avsallar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
14 990 Kč
Hotelový pokoj
26 390 Kč

Turecko - Avsallar

Avsallar je menší letovisko vzdálené asi 25 kilometrů od města Alanya. Letovisko je se svými širokými písečnými plážemi, útesy a nádherně modrým mořem úžasným místem určeným k relaxaci a odpočinku. Díky své nezapomenutelné atmosféře a skvělým podmínkám patří oblast k nejvyhledávanějším turistickým lokalitám Turecké riviéry, protože kromě Avsallaru jsou v této oblasti populární i sousední letoviska Incekum a Konakli.

Pláže jsou zde místy oblázkové a místy písčité. V podvečer doslova lákají k  romantickým procházkám.  Protože dno moře bývá často kamenité, usnadňují návštěvníkům vstup do moře mola. Rodiče s dětmi si mohou vybrat z několika pláží, které mají mírný vstup do vody. Letovisko Avsallar uspokojí i milovníky potápění či windsurfingu. Pro poznání okolí je možné si vybrat z nabídky výletních plaveb.

Ubytování v Avsallar

Ubytování poskytuje řada hotelových komplexů. Ale i přes značný turistický rozvoj si město zachovalo řadu zelených ploch.  V blízkosti hotelů se nachází řada obchodů, obchůdků, restaurací a kaváren. Avsallar se může pochlubit také typickou tureckou architekturou. Na místních tržištích vyzkoušejte oblíbené smlouvání. V letovisku Avsallar panuje rovněž čilý noční život. V noci se poklidné městečko mění v místo hudby a tance.

Tipy na hotel v letovisku Avsallar

Holiday Garden

Hotel Holiday Garden se nachází 30 km od centra města Alanya, oblast Alara – Avsallar vzdálen 10 km. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 85 km.

1.

My Home Resort od 14 990 Kč se všemi poplatky

Hotel My Home Resort se nachází 22 km od centra města Alanya, oblast Avsallar. Mezinárodní letiště je vzdáleno 90 km.

2.

Asrin Beach

Hotel Asrin Beach se nachází 20 km od centra města Alanya, město Avsallar vzdáleno 2 km, letovisko Konakli 6 km. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 90 km. Písčitá pláž s oblázky je vzdálená 100 metrů od hotelu.

3.

Kosdere Club

Poloha hotelu Kosdere Club

4.

Aska Baran od 26 390 Kč se všemi poplatky

Příjemný hotel jehož velkou výhodou je poloha přímo na pláži se nachází v letovisku Avsallar. Nejbližší nákupní možnosti jsou od hotelu vzdáleny cca 500 m, centrum Alanye 25 km kam Vás dopraví místní autobusy, tzv. dolmuše. Tento hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

5.

Ozkaymak World Select

Hotel Ozkaymak World Select se nachází 30km od centra města Alanya, oblast Avsallar. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 100km.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---