Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Colakli

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Colakli, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
12 990 Kč
Hotelový pokoj
12 990 Kč
Hotelový pokoj
12 990 Kč
Hotelový pokoj
12 990 Kč
Hotelový pokoj
14 990 Kč
Hotelový pokoj
21 320 Kč
Hotelový pokoj
21 320 Kč

Turecko - Colakli

Letovisko Colakli, příjemné městečko, které leží jen nedaleko letoviska Side s hezkým historickým centrem, Vás ihned okouzlí svou příjemnou a pohodovou atmosférou letního prázdninového střediska. Pohádkovou dovolenou tu strávíte v poklidu a ničím nerušeni, tak jako rodiny s malými dětmi, které patří k hlavním návštěvníkům resortu. Na své si však přijdou i všichni ti, kteří si chtějí užít báječné chvíle plné slunce, relaxace, osvěžujících procházek a vodních radovánek v křišťálově čisté vodě. Pokud je přesně toto obrázek Vaší vysněné dovolené v Turecku, Colakli je ta správná volba. Colakli samozřejmě náleží do oblasti Turecká riviéra.

Pláže

Středozemní moře je jedno z nejkrásnějších a nejčistších moří a jeho oblíbenost u turistů z celého světa každým rokem stoupá. Poskytuje totiž skvělé podmínky k vodním sportům všeho druhu, jako je potápění, šnorchlování, windsurfing či mnohé další sportovní aktivity, ale i k lenošení a odpočinku v hřejivém písku. Pláže s tím nejjemnějším pískem jsou jako stvořené ke stavění hradů a vzrušující dětské hry. S těmi nejmenšími se také můžete vydávat na dobrodružné večerní procházky po pláži při západu slunce a vychutnávat si společně strávené radostné chvíle, na které se nezapomíná.

Turistická vybavenost a aktivity v Colakli

Obchody a restaurace v Colakli nabízejí všechen tradiční turistický servis. V obchůdcích na promenádě a ve starobylých uličkách můžete nakupovat suvenýry, základní potraviny a svěží čerstvé ovoce. V restauracích si pak pochutnáte jak na typicky turecké kuchyni, tak na kvalitně připravených kontinentálních jídlech, která ocení především děti, jejichž mlsné jazýčky si poněkud hůře zvykají na změny a odvážné kulinářské experimenty.

Výlety

Colakli má velmi výhodnou polohu. Není jen místem rodinné dovolené, ale je též letoviskem připraveným nabídnout aktivní zábavu bujaré mládeži. Po chvílích řádění ve vlnách, koupání a odpočinku je totiž možné dopravit se z městečka do některého z mnoha sousedících rušnějších resortů (např. Antalya nebo Alanya), kde si mladí do sytosti užijí všech lákadel divokého nočního života. Místní autobus jezdí každý den do centra letoviska Side, kde si lze prohlédnout antický amfiteátr, starobylé městské hradby nebo kvetoucí oranžové háje oplývající neskutečně omamnou vůní. Více se můžete dozvědět v popisu Turecko - oblast Side, do které Colakli náleží.

Tipy na hotel v letovisku Colakli

Club Turan Prince Residence

Luxusní hotelový resort Turan Prince Residence se rozkládá přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem, sprchami a WC (lehátka a slunečníky zdarma). Městečko Side se nachází cca 12 km od hotelu (autobusová zastávka je v blízkosti hotelu). Nejbližší obchůdky jsou vzdáleny cca 100 m. Na letiště v Antalyi je to cca 55 km.

1.

Club Sidelya od 12 990 Kč se všemi poplatky

Hotel Club Sidelya se nachází 12 km od města Side, oblast Colakli. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 54 km. Hotel byl v roce 2012 kompletně renovován, příjemný komplex uprostřed zeleně, několik nízkých budov. Ideální pro rodiny s dětmi. Komplex Club Sidelya se nachází asi 350 m od písčité pláže. Na pláž vás několikrát denně dopraví hotelový shuttle bus.

2.

Royal Taj Mahal od 21 320 Kč se všemi poplatky

Hotel Royal Taj Mahal leží přímo u písečné pláže, 5 km od centra letoviska Side v části Colakli, kde jsou široké možnosti k nákupům, návštěvě restaurací a barů. V okolí hotelu menší obchody.

3.

Club Tayyarbey

Hotel se nachází přímo na nádherné pláži. Samotné město Side je vzdáleno cca 11 km, pohodlně se sem dostanete místními minibusy (dolmus) nebo taxi.

4.

Club Grand Side od 14 990 Kč se všemi poplatky

Hotel Club Grand Side se nachází v letovisku Colakli cca 300 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti je několik barů, restaurací a obchodů. Do centra Side s přístavem je to cca 10 km, na letiště v Antalyi cca 60 km.

5.

Kamelya K Club od 12 990 Kč se všemi poplatky

Hotel Kamelya K Club je jeden z nejoblíbenějších komplexů našich klientů (původní název Kamelya Holiday Village). Prvotřídní prázdninovou vesničku Kamelya Collection Exclusive Hotels - původně KAMELYA WORLD, s úctyhodnou kapacitou přes 2 000 lůžek, tvoří vilky Kamelya K Club*****, hotel Fulya***** a hotel Selin*****. Areál s nádhernou zahradou a aquaparkem na celkové ploše 24 000 m2 se rozkládá přímo u krásné pláže se zlatavým, jemným pískem v části Side – Colakli. Vzdálenost do historického centra Side činí 8 km, k místnímu tržišti je to pouhých 500 m.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---