Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Colakli

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Colakli, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
15 290 Kč
Hotelový pokoj
16 190 Kč
Hotelový pokoj
16 990 Kč
Hotelový pokoj
17 990 Kč
Hotelový pokoj
20 590 Kč

Turecko - Colakli

Letovisko Colakli, příjemné městečko, které leží jen nedaleko letoviska Side s hezkým historickým centrem, Vás ihned okouzlí svou příjemnou a pohodovou atmosférou letního prázdninového střediska. Pohádkovou dovolenou tu strávíte v poklidu a ničím nerušeni, tak jako rodiny s malými dětmi, které patří k hlavním návštěvníkům resortu. Na své si však přijdou i všichni ti, kteří si chtějí užít báječné chvíle plné slunce, relaxace, osvěžujících procházek a vodních radovánek v křišťálově čisté vodě. Pokud je přesně toto obrázek Vaší vysněné dovolené v Turecku, Colakli je ta správná volba. Colakli samozřejmě náleží do oblasti Turecká riviéra.

Pláže

Středozemní moře je jedno z nejkrásnějších a nejčistších moří a jeho oblíbenost u turistů z celého světa každým rokem stoupá. Poskytuje totiž skvělé podmínky k vodním sportům všeho druhu, jako je potápění, šnorchlování, windsurfing či mnohé další sportovní aktivity, ale i k lenošení a odpočinku v hřejivém písku. Pláže s tím nejjemnějším pískem jsou jako stvořené ke stavění hradů a vzrušující dětské hry. S těmi nejmenšími se také můžete vydávat na dobrodružné večerní procházky po pláži při západu slunce a vychutnávat si společně strávené radostné chvíle, na které se nezapomíná.

Turistická vybavenost a aktivity v Colakli

Obchody a restaurace v Colakli nabízejí všechen tradiční turistický servis. V obchůdcích na promenádě a ve starobylých uličkách můžete nakupovat suvenýry, základní potraviny a svěží čerstvé ovoce. V restauracích si pak pochutnáte jak na typicky turecké kuchyni, tak na kvalitně připravených kontinentálních jídlech, která ocení především děti, jejichž mlsné jazýčky si poněkud hůře zvykají na změny a odvážné kulinářské experimenty.

Výlety

Colakli má velmi výhodnou polohu. Není jen místem rodinné dovolené, ale je též letoviskem připraveným nabídnout aktivní zábavu bujaré mládeži. Po chvílích řádění ve vlnách, koupání a odpočinku je totiž možné dopravit se z městečka do některého z mnoha sousedících rušnějších resortů (např. Antalya nebo Alanya), kde si mladí do sytosti užijí všech lákadel divokého nočního života. Místní autobus jezdí každý den do centra letoviska Side, kde si lze prohlédnout antický amfiteátr, starobylé městské hradby nebo kvetoucí oranžové háje oplývající neskutečně omamnou vůní. Více se můžete dozvědět v popisu Turecko - oblast Side, do které Colakli náleží.

Tipy na hotel v letovisku Colakli

Vera Stone Palace od 16 190 Kč se všemi poplatky

Vera Stone Palace, pěkný hotel s přátelskou atmosférou a příjemnou zahradou se nachází v klidnějším letovisku Çolakli a je ve vzdálenosti 10 km od antického Side, 13 km od Manavgatu a 45 km od mezinárodního letiště v Antalyi. Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Předností je krásná zahrada a písčitá pláž.

1.

Side Star Resort od 20 590 Kč se všemi poplatky

Hotel Side Star Resort se nachází 12 km od centra města Side, oblast Colakli. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 55 km.

2.

Turan Prince Residence od 15 790 Kč se všemi poplatky

Hotel Turan Prince Residence se nachází 9 km od centra města Side, oblast Colakli. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 55 km.

3.

Club Sidelya od 17 990 Kč se všemi poplatky

Hotel Club Sidelya se nachází 12 km od města Side, oblast Colakli. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 54 km. Hotel byl v roce 2012 kompletně renovován, příjemný komplex uprostřed zeleně, několik nízkých budov. Ideální pro rodiny s dětmi. Komplex Club Sidelya se nachází asi 350 m od písčité pláže. Na pláž vás několikrát denně dopraví hotelový shuttle bus.

4.

Club Grand Side od 16 990 Kč se všemi poplatky

Hotel Club Grand Side se nachází v letovisku Colakli cca 300 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti je několik barů, restaurací a obchodů. Do centra Side s přístavem je to cca 10 km, na letiště v Antalyi cca 60 km.

5.

Seher Sun Beach od 15 290 Kč se všemi poplatky

Hotel Seher Sun Beach se nachází cca 1 km od centra Colakli a přibližně 6 km od střediska Side. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno cca 55 km od hotelu.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---