Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kargicak

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kargicak, budeme moc vděční za váš názor.

Turecko - Kargicak

Kargicak je původní vesnicí, jejíž hlavním ekonomickým přínosem mimo turismus je zemědělství. Pěstuje se zde ovoce, převážně fíky a hrozny a vyrábí se tu i olivový olej. V okolí se nachází množství banánových a citrusových plantáží. Vesnici Kargicak naleznete poblíž známého letoviska Alanya.

Pláž

Místní písečná pláž se řadí k zástupu pláží vhodných nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro méně zdatné plavce, jelikož má velmi pozvolný vstup do moře. Samozřejmostí je plážový servis v podobě lehátek, slunečníků a sprch.

Turistická vybavenost, aktivity

Prázdninové středisko Kargicak je vhodné pro všechny věkové skupiny. Mladí lidé zde naleznou noční podniky a množství zábavy, rodiny s dětmi ocení překrásnou písečnou pláž s velmi pozvolným vstupem do moře. V centru střediska se nachází restaurace, bary, obchůdky a klasický bazar. Velmi oblíbenou a vyhledávanou je zde nákupní ulice Keykubat Caddesi.

Tipy na hotel v letovisku Kargicak

First Class

Příjemný, pětihvězdičkový hotel First Class je výhodně položený ve městě Kargicak a je skvělou základnou pro prohlídku tohoto živého města. Nachází se přímo u pláže, 8km od města Alanya a 130km od letiště v v Antalyi. Hotel First Class má 166 pokojů.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---