Turecko v detailech

Zobrazit
Turecko: vše o Turecku > Katalog objektů > Letoviska v Turecku > Kargicak

Letoviska v Turecku: Kargicak

Upravit popis objektu

Turecko - Kargicak

Kargicak je původní vesnicí, jejíž hlavním ekonomickým přínosem mimo turismus je zemědělství. Pěstuje se zde ovoce, převážně fíky a hrozny a vyrábí se tu i olivový olej. V okolí se nachází množství banánových a citrusových plantáží. Vesnici Kargicak naleznete poblíž známého letoviska Alanya.

Pláž

Místní písečná pláž se řadí k zástupu pláží vhodných nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro méně zdatné plavce, jelikož má velmi pozvolný vstup do moře. Samozřejmostí je plážový servis v podobě lehátek, slunečníků a sprch.

Turistická vybavenost, aktivity

Prázdninové středisko Kargicak je vhodné pro všechny věkové skupiny. Mladí lidé zde naleznou noční podniky a množství zábavy, rodiny s dětmi ocení překrásnou písečnou pláž s velmi pozvolným vstupem do moře. V centru střediska se nachází restaurace, bary, obchůdky a klasický bazar. Velmi oblíbenou a vyhledávanou je zde nákupní ulice Keykubat Caddesi.

Tipy na hotel ve středisku Kargicak

Níže je několik tipů na hotely, studia či apartmány ve středisku Kargicak. Kompletní přehled ubytování najdete na stránce Seznam hotelů a ubytování ve středisku Kargicak.

First Class

First Class *****

Příjemný, pětihvězdičkový hotel First Class je výhodně položený ve městě Kargicak a je skvělou základnou pro prohlídku tohoto živého města. Nachází se přímo u pláže, 8km od města Alanya a 130km od letiště v v Antalyi. Hotel First Class má 166 pokojů.