Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kemer

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kemer, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Turecko - Kemer

Letovisko Kemer leží na pobřeží Středozemního moře (dovolenková oblast Turecká riviéra) cca 40 kilometrů od města Antalya a 53 kilometrů od pohoří Taurus. Resort je ideálním místem pro náročnější turisty, kteří ocení moderní, hezké a udržované prostředí, kvalitní služby a v porovnání s ostatními turistickými lokalitami Turecka nesrovnatelně více klidu a soukromí. Také doprava probíhá pokojně, a proto je středisko zvláště vhodné pro rodinnou dovolenou. Příjemnou letní pohodu si kromě pláží lze v Kemeru užít také v krásně udržovaných zelených parcích, v údolí na severním okraji města nebo při procházkách po kopcích porostlých borovicemi, jež poskytují příjemný stín v prosluněných dnech. 

Pláže

V Kemeru můžete navštívit dvě pláže oddělené přístavem jachet a parkovým poloostrovem. Obě pláže jsou dlouhé, čisté a do moře se svažují velmi pozvolna. Písek na nich je tak jemný, že se ho nebudete moci nabažit a Vaše děti si dosytosti užijí stavění tolik oblíbených hradů. Čistota samotného moře dovoluje spatřit v moři i plankton, který za vlahých večerů při západu slunce překrásně světélkuje. Ti šťastnější mohou dokonce zpozorovat i mořské želvy.

Turistické vybavení a aktivity

Hlavně rodiny s dětmi jistě ocení fakt, že v Kemeru není příliš rušný, typicky turecký život. Není zde příliš mnoho (často poněkud dotěrných) pouličních prodavačů ani hlučných Turků spěchajících do zaměstnání. Můžete tak v klidu zavítat do některé z mnoha restaurací s kontinentálními či typicky tureckými pokrmy, do samoobsluhy se základními potravinami nebo do kavárny s přístupem na internet. Obchodníci mluví anglicky, německy či rusky, takže domluvit se určitě nebude problém.

Kdo chce poznat i jiná místa ke koupání v okolí resortu, může vyzkoušet oblázkovou pláž u zříceniny Olympos nebo místní aquapark Kemer. Najdete zde také delfinárium.

Výlety

Možností výletů je v okolí Kemeru opravdu požehnaně. Obdivovat můžete národní park Olympos, obrovské vápencové hory, kaňon Göynük, skály Ikiz Kayalar, jeskyně Beldibi a Molla, byzantský kostel, starověká města Phaselis a Olympos, ohnivou stráň Chiméra s vývěry zemního plynu nebo všemožné antické památky na jižním pobřeží. Mladé páry nebo skupinky mohou navštívit atraktivní hippies městečko, kde je možné přespat ve stromových domcích a houpacích sítích.

Tipy na hotel v letovisku Kemer

Larissa Club Kemer

Hotel Larissa Club Kemer se nachází v oblíbeném letovisku Kemer. V blízkosti hotelu se nachází centrum letoviska s řadou barů, cukráren, restaurací a obchůdků se suvenýry.

1.

Asdem Garden

Nevelký hotel střední kategorie nedaleko Kemeru kousek od široké písčito-oblázkové pláže. Animační program je přizpůsoben především rodinám s dětmi.

2.

Orange County

Pozoruhodný hotel architektonicky koncipovaný jako staré město Amsterdamu byl postaven v roce 2005 a naposledy renovován na podzim roku 2009. Na ploše 22 000 m2 se skládá z rozlehlé zahrady, hlavní budovy Amsterdam Centraal a dvou vedlejších budov pojmenovaných Volendam Houses a Orange Gracht. Ve svých 552 pokojích je připraven v hlavní sezoně přijmout až 1190 hostů. Hotelový komplex se nachází 250 m od centra městečka Kemer, 60 km od mezinárodního letiště v Antalyi a 45 km od centra Antalye, kam je možno cestovat autobusem ze zastávky, která je pouhých 250 m od hotelu.

3.

Etenna

Útulný hotel s rodinnou atmosférou položený v centru střediska Kemer, nedaleko pláže, obchodního centra a 60 km od mezinárodního letiště města Antalya.

4.

Berkay

Menší rodinný třípodlažní hotel Berkay s 50 pokoji se nachází v Kemeru. Jeho hlavní výhodou je blízkost centra, pláže i zeleně. Tento hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím.

5.

Club Victoria

Správný poměr mezi kvalitou služeb a jejich cenou vždy zásadně přispívá k oblíbenosti jednotlivých hotelů. Hotel Club Victoria nabízí příjemně zařízené pokoje s balkony do zahrady, stravování formou bufetových stolů, včetně nápojů, ale i sladkovodní bazén se slunečníky a lehátky. Hotel Club Victoria je vzdálený cca 400 m od pláže, kde za celodenní pronájem lehátka se slunečníkem zaplatíte za osobu 1,- USD/den. Kromě krásných pláží, křišťálově čistého moře a kouzelné promenády podél pobřeží se můžete vypravit i za výhodnými nákupy, koženého zboží, módního oblečení, šperků nebo upomínkových předmětů.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---