Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kemer

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kemer, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Turecko - Kemer

Letovisko Kemer leží na pobřeží Středozemního moře (dovolenková oblast Turecká riviéra) cca 40 kilometrů od města Antalya a 53 kilometrů od pohoří Taurus. Resort je ideálním místem pro náročnější turisty, kteří ocení moderní, hezké a udržované prostředí, kvalitní služby a v porovnání s ostatními turistickými lokalitami Turecka nesrovnatelně více klidu a soukromí. Také doprava probíhá pokojně, a proto je středisko zvláště vhodné pro rodinnou dovolenou. Příjemnou letní pohodu si kromě pláží lze v Kemeru užít také v krásně udržovaných zelených parcích, v údolí na severním okraji města nebo při procházkách po kopcích porostlých borovicemi, jež poskytují příjemný stín v prosluněných dnech. 

Pláže

V Kemeru můžete navštívit dvě pláže oddělené přístavem jachet a parkovým poloostrovem. Obě pláže jsou dlouhé, čisté a do moře se svažují velmi pozvolna. Písek na nich je tak jemný, že se ho nebudete moci nabažit a Vaše děti si dosytosti užijí stavění tolik oblíbených hradů. Čistota samotného moře dovoluje spatřit v moři i plankton, který za vlahých večerů při západu slunce překrásně světélkuje. Ti šťastnější mohou dokonce zpozorovat i mořské želvy.

Turistické vybavení a aktivity

Hlavně rodiny s dětmi jistě ocení fakt, že v Kemeru není příliš rušný, typicky turecký život. Není zde příliš mnoho (často poněkud dotěrných) pouličních prodavačů ani hlučných Turků spěchajících do zaměstnání. Můžete tak v klidu zavítat do některé z mnoha restaurací s kontinentálními či typicky tureckými pokrmy, do samoobsluhy se základními potravinami nebo do kavárny s přístupem na internet. Obchodníci mluví anglicky, německy či rusky, takže domluvit se určitě nebude problém.

Kdo chce poznat i jiná místa ke koupání v okolí resortu, může vyzkoušet oblázkovou pláž u zříceniny Olympos nebo místní aquapark Kemer. Najdete zde také delfinárium.

Výlety

Možností výletů je v okolí Kemeru opravdu požehnaně. Obdivovat můžete národní park Olympos, obrovské vápencové hory, kaňon Göynük, skály Ikiz Kayalar, jeskyně Beldibi a Molla, byzantský kostel, starověká města Phaselis a Olympos, ohnivou stráň Chiméra s vývěry zemního plynu nebo všemožné antické památky na jižním pobřeží. Mladé páry nebo skupinky mohou navštívit atraktivní hippies městečko, kde je možné přespat ve stromových domcích a houpacích sítích.

Tipy na hotel v letovisku Kemer

Güral Premier Tekirova od 28 220 Kč se všemi poplatky

Resort Güral Premier Tekirova postavený u oblázkovo-písčité 500 m dlouhé pláže, letovisko Kemer je vzdálené 17 km, letiště Antalye 75 km. Krásný výhled na hory obklopující tuto oblast. 

1.

Pasha´s Princess od 13 690 Kč se všemi poplatky

Hotel Pasha´s Princess se nachází na klidném místě v prázdninové oblasti Kemer. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v blízkosti hotelu. Centrum města Kemer je cca 5 km. Autobusová zastávka je u hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 50 km.

2.

Club Salima od 12 890 Kč se všemi poplatky

Hotel skládající se z několika budov v zahradě se nachází v oblasti Beldibi - Kemer, 15 km od města Kemer, 30 km od letiště v Antalyi, přímo na písečnooblázkové pláži. Nákupní možnosti v blízkosti hotelu. Rozlehlá zahrada, příjemné ubytování a především překrásný areál s bazény a krásné písečné pláže je to pravé pro chvíle oddychu a pohody v příjemném letovisku Kemer. Nádherné moře a pohoří Taurus nadosah.

3.

Sherwood Club Kemer od 27 790 Kč se všemi poplatky

Hotel Sherwood Club Kemer se nachází 55 km od letiště v Antalyi. Hotel je umístěný ve velké zahradě, obklopený zelení, v letovisku Kemer. K hotelu patří 360 m dlouhá písečná pláž s malými oblázky.

4.

Fame Residence Kemer od 15 290 Kč se všemi poplatky

Hotel Fame Residence Kemer se nachází 0,2 km od města Kemer, oblast Kemer. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 50 km.

5.

Hotel Gural Premier Tekirova od 30 090 Kč se všemi poplatky

Nově otevřený hotel Gural Premier Tekirova v roce 2010 se nachází v zahradě u pláže, ve vzdálenosti 17 kilometrů od Kemeru, 60 kilometrů od centra města Antalya a 70 kilometrů od letiště.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---