Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Konakli

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Konakli, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Turecko - Konakli

Prázdninové letovisko Konakli, vzdálené asi 12 km od města Alanya, je jedním z klidnějších míst jižního tureckého pobřeží (Turecká riviéra). Přesto nabízí řadu hotelů prvotřídní kvality s úrovní čtyř až pěti hvězdiček. Na všechny návštěvníky čeká tmavší pláž s molem, mořská voda sytě modré barvy, všestranný servis v hotelích, příjemný personál, chutné pokrmy i nějaké to povyražení.

Pláž

Dlouhá, téměř 10 kilometrů měřící písčito-oblázková pláž s příměsí kamenů se nachází přímo v blízkosti hotelů, takže za koupáním je to vedle hotelových bazénů co by kamenem dohodil. K dispozici jsou slunečníky, lehátka i sprchy a čištění pláže a jejího okolí je každodenní samozřejmostí. Vstup do moře je možný nejlépe po vybudovaném molu. V průběhu celého dne je dostupný barový a stánkový servis. Živější povahy využijí možnosti některých vodních sportů.

Turistická vybavenost, aktivity v letovisku Konakli

Zdejší hotely nabízejí dovolenkovou klasiku odpovídající charakteru a kvalitě daného zařízení. Většina z nich se pyšní čtyřmi až pěti hvězdičkami, takže můžete čekat veškerý komfort, jako např. klimatizované pokoje s televizí, pestrou mezinárodní stravu, bazény se skluzavkami, bary a restaurace, kadeřnictví, obchůdky, dětské kluby a zábavný program jak pro malé, tak pro dospělé.

Pokud se rozhodnete vyrazit mimo hotel, zavítejte do centra Konakli, kde naleznete mnohé zajímavé obchůdky s nejrůznějším zbožím, restaurace a bary, nebo zkrátka jen příjemné zákoutí k odpolednímu odpočinku.

Výlety z Konakli

Z Konakli se dá vyrazit na člunu nebo skútru do nedaleké Alanye, kde si můžete prohlédnout středověký hrad nad městem, Červenou věž a starou loděnici, případně navštívit zdejší jeskyně. Dojet lze i na některé další pláže v okolí. Dále od letoviska se pak nachází široká škála historických památek, například opuštěná antická města a další archeologická naleziště, ale též přírodní krásy, například vodopády nebo národní parky.

Tipy na hotel v letovisku Konakli

Saphir Hotel & Villas od 13 990 Kč se všemi poplatky

Velmi oblíbený hotel Saphir Hotel & Villas se nachází přímo na oblázkovo – písečné pláži. Město Alanya cca 12 km. Minibusy (dolmus).

1.

Club Konakli od 13 690 Kč se všemi poplatky

Moderní hotel sestávající z hlavní budovy a vilek se nachází v bezprostřední blízkosti nákupních možností a je vzdálen cca 250 m od pláže, kam Vás zdarma dopraví hotelový shuttle bus. Do centra letoviska Konakli (2 km) a samotné Alanye se bez problémů dostanete místní kyvadlovou dopravou. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

2.

Inova Beach od 10 490 Kč se všemi poplatky

Hotel Inova Beach se nachází v prázdninovém letovisku Konakli, přímo na písčito-oblázkové pláži se sprchami (lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky za poplatek). Do centra Konakli s množstvím restaurací, barů a obchůdků je to cca 250 m, do města Alanya je to cca 15 km, na letiště v Antalyi cca 110 km.

3.

Titan Select od 13 490 Kč se všemi poplatky

Hotel Titan Select se nachází 0,8km od města Konakli, 12 km od města Alanya. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 110 km.

4.

Arancia Resort od 17 535 Kč se všemi poplatky

Hotel Arancia Resort se nachází 12 km od centra města Alanya, oblast Konakli. Mezinárodní letiště v Antalya je vzdáleno 110 km.

5.

Club Kastalia od 21 990 Kč se všemi poplatky

Hotel Club Kastalia se rozkládá v zahradě plné palem a květin, přímo u pláže se sprchami a barovým servisem (lehátka a slunečníky zdarma). Do městečka Konakli s restauracemi, bary a obchůdky je to cca 1 km, do centra města Alanya cca 12 km, na letiště v Antalyi cca 115 km.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---