Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Konakli

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Konakli, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
10 390 Kč
Hotelový pokoj
12 480 Kč
Hotelový pokoj
13 190 Kč
Hotelový pokoj
16 991 Kč
Hotelový pokoj
21 690 Kč

Turecko - Konakli

Prázdninové letovisko Konakli, vzdálené asi 12 km od města Alanya, je jedním z klidnějších míst jižního tureckého pobřeží (Turecká riviéra). Přesto nabízí řadu hotelů prvotřídní kvality s úrovní čtyř až pěti hvězdiček. Na všechny návštěvníky čeká tmavší pláž s molem, mořská voda sytě modré barvy, všestranný servis v hotelích, příjemný personál, chutné pokrmy i nějaké to povyražení.

Pláž

Dlouhá, téměř 10 kilometrů měřící písčito-oblázková pláž s příměsí kamenů se nachází přímo v blízkosti hotelů, takže za koupáním je to vedle hotelových bazénů co by kamenem dohodil. K dispozici jsou slunečníky, lehátka i sprchy a čištění pláže a jejího okolí je každodenní samozřejmostí. Vstup do moře je možný nejlépe po vybudovaném molu. V průběhu celého dne je dostupný barový a stánkový servis. Živější povahy využijí možnosti některých vodních sportů.

Turistická vybavenost, aktivity v letovisku Konakli

Zdejší hotely nabízejí dovolenkovou klasiku odpovídající charakteru a kvalitě daného zařízení. Většina z nich se pyšní čtyřmi až pěti hvězdičkami, takže můžete čekat veškerý komfort, jako např. klimatizované pokoje s televizí, pestrou mezinárodní stravu, bazény se skluzavkami, bary a restaurace, kadeřnictví, obchůdky, dětské kluby a zábavný program jak pro malé, tak pro dospělé.

Pokud se rozhodnete vyrazit mimo hotel, zavítejte do centra Konakli, kde naleznete mnohé zajímavé obchůdky s nejrůznějším zbožím, restaurace a bary, nebo zkrátka jen příjemné zákoutí k odpolednímu odpočinku.

Výlety z Konakli

Z Konakli se dá vyrazit na člunu nebo skútru do nedaleké Alanye, kde si můžete prohlédnout středověký hrad nad městem, Červenou věž a starou loděnici, případně navštívit zdejší jeskyně. Dojet lze i na některé další pláže v okolí. Dále od letoviska se pak nachází široká škála historických památek, například opuštěná antická města a další archeologická naleziště, ale též přírodní krásy, například vodopády nebo národní parky.

Tipy na hotel v letovisku Konakli

Relax

Hotel Relax se nachází v části Konakli jen pár kroků od hotelu Caretta Beach a od pláže; ke které se dostanete přes zahradu. Skládá se ze 2 budov a klientům nabízí vyžití v podobě několika bazénů; skluzavek a SPA centra s nejrůznějšími procedurami.

1.

Infinity Beach

Holte Infinity Beach je 4 * hotel a nachází se ve středisku Konakli. Hotel byl postaven v roce 1995 a poslední rekonstrukce proběhla v roce 2013. Od soukromé pláže je vzdálen 150 m. Letiště Antalya je od hotelu vzdáleno 95 km. Do oblíbené Alanye se dostanete místní dopravou za 10 minut

2.

Anitas Beach

Hotel Anitas Beach se nachází v prázdninovém letovisku Konakli, přímo u pláže s kamenitým podložím (vstup do vody přes molo), s barovým servisem a sprchami (lehátka a slunečníky zdarma). Do centra Konakli s obchůdky, restauracemi a bary je to cca 3 km, do centra města Alanya cca 12 km. Letiště je vzdáleno cca 112 km.

3.

Sun Queen Beach

Hotelový komplex vilkového typu Sun Queen Beach se skládá z 18 dvoupatrových vilek rozložených ve vzrostlé zahradě cca 2,5 km od centra Konakli a 10 km od centra města Alanya (pravidelné spojení místní dopravou).

4.

Eftalia Marin Resort

Luxusní hotelový komplex Eftalia Marin Resort se nachází  přímo na pláži a má vlastní akvapark. Patří do řetězce Eftalia a je postaven v námořnickém stylu. Hotel je vhodný pro náročné klienty i rodiny s dětmi, nabízí služby na nejvyšší úrovni a také skvělou kuchyni. Nejbližší nákupní možnosti a noční život najdete ve 4km vzdáleném městečku Konakli. Alanya 18km, letiště v Antalyi 100km.

5.

Konakli Nergis

Zcela nový hotel otevřený v červnu 2012 se nachází poblíž Alanye, v části Konakli, 120 km od letiště a cca 180 m od pláže. Do centra Alanye možné spojení autobusovou dopravou. V okolí hotelu Konakli Nergis se nachází obchody, bankomat, restaurace, bary.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---