Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Okurcalar

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Okurcalar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
11 190 Kč
Hotelový pokoj
14 490 Kč
Hotelový pokoj
14 590 Kč
Hotelový pokoj
31 141 Kč

Turecko - Okurcalar

Okurcalar, vesnička vzdálená asi 30 km od letoviska Alanya a 25 km od další známé destinace Side, je místo s množstvím vybraných hotelů, jež poskytují kvalitní servis všem příchozím. Nejvíce však zdejší nabídku asi využijí rodiny s dětmi, neboť právě pro ty nejmenší je připravena řada rozkošných atrakcí. To ostatně platí pro téměř všechna letoviska na Turecké riviéře.

Pláž

Pláž v Okurcalaru měří asi 150 metrů a je složena z písku a kamenů. K dispozici jsou slunečníky a lehátka. Některé hotely mají vlastní kus pláže vyhrazený jen pro své hosty. Vstup bývá buď rovnou z pláže nebo pomocí vybudovaného mola.

Okurcalar - turistická vybavenost, aktivity

V místě najdou všichni milovníci klasické letní dovolené celou řadu luxusních hotelů, které se mohou pochlubit čtyřmi až pěti hvězdičkami a jež zajišťují veškerý komfort svým hostům. Nejoblíbenější formou stravování v těchto ubytovacích zařízeních je tzv. all inclusive, tedy neomezená konzumace jídla i nápojů. Nejčastěji jde o bufetový výběr pokrmů a celodenní bary, kde se lze občerstvit kdykoliv během dne. Pochopitelně nechybí bazény včetně toboganů, skluzavek a brouzdališť pro ty nejmenší. Dále je možno využít sportovních zařízení na tenis, volejbal, basketbal, minigolf, vodní pólo či šipky a kulečník. Některé hotely se pyšní rozlehlými pozemky, na kterých jsou zbudovány zahrady s palmami a zákoutími k odpočinku. Dále jsou v nabídce standardní služby, jako např. kadeřník, salony krásy, masáže, turecké lázně či sauny.

Večerní a noční zábava se soustředí především do hotelů, kde je připraven pestrý program v podobě show i diskoték. Děti budou doslova nadšené hotelovými lunaparky a možností vyřádit se v bazénu nebo v moři.

Výlety

Přímo ve vesnici Okurcalar můžete zavítat do některé z restaurací a barů nebo si vcelku výhodně nakoupit. Za dalšími nákupy i gastronomickými zážitky se vydejte do okolních letovisek, zejména do Side nebo Alanye. Oba zmíněné resorty však lákají hlavně na jiné atrakce, a to historické pamětihodnosti. Pokud tedy toužíte po poznání zdejších dějin a kultury, určitě si nenechte tato dvě kouzelná místa ujít. Kdo naopak preferuje poklady přírody, rozhodně nebude zklamán. Krajina v celém regionu Antalya, kde se Okurcalar nachází, skýtá neuvěřitelné bohatství v podobě národních parků, hor, údolí, lesů, kaňonů a vodopádů.

Tipy na hotel v letovisku Okurcalar

Kirman Sidera

Hotel Kirman Sidera se nachází 35 km od města Alanya, oblast OkurcalarKaraburun. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 90 km.

1.

Lycus Beach

Hotel Lycus Beach se nachází v oblastí AlanyaOkurcalar, od centra AlanyeSide je hotel vzdálený cca 35 km, kam je dobré autobusové spojení.

2.

Vikingen Quality

Hotel Vikingen Quality se nachází 2 km od města OkurcalarAlanya vzdálena 30 km. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 90 km.

3.

Porto Azzurro Delta

Turecko - Alanya - Okurcalar. Oblíbený hotel, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí, se sestává z jedné šestipodlažní budovy a leží přímo u 150 m dlouhé pláže. Komplex je zárukou spokojeně strávené dovolené. Dopravu do centra Alanye, kde se nachází spousta obchůdků a možnosti zábavy, lze snadno zajistit místní hromadnou dopravou, tzv. dolmuši či taxi.

4.

Mukarnas

Moderní hotel s nádechem selžucké architektury - dominantním vstupem v podobě Karvansaraye byl postaven v roce 2007. Nachází se v oblasti Okurcalar, Alanye je vzdálená cca 30 km a letiště Antalya asi 95 km. Nedaleké moderní nákupní centrum Alara nabízí nespočet suvenýrů a je cca 500 m od hotelu. Letiště v Antalyi je vzdáleno 90 km.

5.

Mukarnas Spa Resort

Hotel Mukarnas Spa Resort se nachází 35 km od centra města Alanya, oblast Alara - Okurcalar . Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 90 km.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---