Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Okurcalar

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Okurcalar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
11 790 Kč
Hotelový pokoj
13 990 Kč
Hotelový pokoj
15 490 Kč

Turecko - Okurcalar

Okurcalar, vesnička vzdálená asi 30 km od letoviska Alanya a 25 km od další známé destinace Side, je místo s množstvím vybraných hotelů, jež poskytují kvalitní servis všem příchozím. Nejvíce však zdejší nabídku asi využijí rodiny s dětmi, neboť právě pro ty nejmenší je připravena řada rozkošných atrakcí. To ostatně platí pro téměř všechna letoviska na Turecké riviéře.

Pláž

Pláž v Okurcalaru měří asi 150 metrů a je složena z písku a kamenů. K dispozici jsou slunečníky a lehátka. Některé hotely mají vlastní kus pláže vyhrazený jen pro své hosty. Vstup bývá buď rovnou z pláže nebo pomocí vybudovaného mola.

Okurcalar - turistická vybavenost, aktivity

V místě najdou všichni milovníci klasické letní dovolené celou řadu luxusních hotelů, které se mohou pochlubit čtyřmi až pěti hvězdičkami a jež zajišťují veškerý komfort svým hostům. Nejoblíbenější formou stravování v těchto ubytovacích zařízeních je tzv. all inclusive, tedy neomezená konzumace jídla i nápojů. Nejčastěji jde o bufetový výběr pokrmů a celodenní bary, kde se lze občerstvit kdykoliv během dne. Pochopitelně nechybí bazény včetně toboganů, skluzavek a brouzdališť pro ty nejmenší. Dále je možno využít sportovních zařízení na tenis, volejbal, basketbal, minigolf, vodní pólo či šipky a kulečník. Některé hotely se pyšní rozlehlými pozemky, na kterých jsou zbudovány zahrady s palmami a zákoutími k odpočinku. Dále jsou v nabídce standardní služby, jako např. kadeřník, salony krásy, masáže, turecké lázně či sauny.

Večerní a noční zábava se soustředí především do hotelů, kde je připraven pestrý program v podobě show i diskoték. Děti budou doslova nadšené hotelovými lunaparky a možností vyřádit se v bazénu nebo v moři.

Výlety

Přímo ve vesnici Okurcalar můžete zavítat do některé z restaurací a barů nebo si vcelku výhodně nakoupit. Za dalšími nákupy i gastronomickými zážitky se vydejte do okolních letovisek, zejména do Side nebo Alanye. Oba zmíněné resorty však lákají hlavně na jiné atrakce, a to historické pamětihodnosti. Pokud tedy toužíte po poznání zdejších dějin a kultury, určitě si nenechte tato dvě kouzelná místa ujít. Kdo naopak preferuje poklady přírody, rozhodně nebude zklamán. Krajina v celém regionu Antalya, kde se Okurcalar nachází, skýtá neuvěřitelné bohatství v podobě národních parků, hor, údolí, lesů, kaňonů a vodopádů.

Tipy na hotel v letovisku Okurcalar

Kirman Sidera od 15 490 Kč se všemi poplatky

Hotel Kirman Sidera se nachází 35 km od města Alanya, oblast OkurcalarKaraburun. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 90 km.

1.

Botanik

Nádherný resort hotelu Botanik se nachází v zahradě plné zeleně, krásně vonících květů s atmosférou botanické zahrady, ve které najdou hosté místa pro odpočinek, ale i zábavu a aktivní chvilky. Hotel Botanik leží přímo u pláže mezi letovisky Side a Alanya. Hotel Botanik organizuje kyvadlovou dopravu do Alanye, Manavgatu a Side. 90 km od letiště v Antalyi, 30 km od centra Side a 30 km od centra Alanye.

2.

Kirman Arycanda

Hotel Kirman Arycanda se nachází 33 km od centra města Alanya, oblast OkurcalarKaraburun. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 90 km.

3.

Galeri Resort od 13 990 Kč se všemi poplatky

Luxusní hotelový resort Galeri Resort se rozkládá v zahradě přímo na písčito – oblázkové pláži se sprchami a barovým servisem. Hotel je vzdálen cca 35 km od města Alanye a cca 30 km od města Side. Letiště je vzdáleno cca 90 km.

4.

Mukarnas

Moderní hotel s nádechem selžucké architektury - dominantním vstupem v podobě Karvansaraye byl postaven v roce 2007. Nachází se v oblasti Okurcalar, Alanye je vzdálená cca 30 km a letiště Antalya asi 95 km. Nedaleké moderní nákupní centrum Alara nabízí nespočet suvenýrů a je cca 500 m od hotelu. Letiště v Antalyi je vzdáleno 90 km.

5.

Lycus Beach od 11 790 Kč se všemi poplatky

Hotel Lycus Beach se nachází v oblastí AlanyaOkurcalar, od centra AlanyeSide je hotel vzdálený cca 35 km, kam je dobré autobusové spojení.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---