Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sarigerme

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sarigerme, budeme moc vděční za váš názor.

Turecko - Sarigerme

Sarigerme je menší městečko na jihozápadě Turecka, které se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit této země a to ve vzdálenosti pouhých 15 km od Dalamanu. Sarigerme  se pyšní novým mezinárodním letištěm a největším golfovým centrem. Kulisu města dokreslují borovicové kopce, malebné vesničky v okolí, bavlníkové pole a při pobřeží pláže s jemným bílým pískem. Samotné centrum tohoto malého městečka působí spíše poklidným dojmem, ale naleznete zde pravé Turecko. Hlavní třída je lemována tradičními obchody ale i bary a kavárnami.

Místní pláž

Pláž v Sarigerme je vybavena vším, co zpříjemňuje pobyt u moře, počínaje lehátky se slunečníky, přes sprchy až po bary a širokou nabídku vodních sportů.

Pro koho je Saringerme vhodné

Saringerme je ideální prázdninový cíl pro všechny věkové kategorie, pro vyznavače pasivního odpočinku, ale i pro aktivní rekreanty, kteří touží poznat, co nejvíce z destinace kterou navštíví, ať už návštěvou nedalekého amfiteátru, či nákupy v centru a nebo výlety do přilehlého okolí.

Tipy na hotel v letovisku Sarigerme

Hilton Dalaman Resort & Spa

Luxusní hotel na pobřeží Egejského moře v letovisku Sarigerme.

1.

Hilton Dalaman Resort & Spa

Luxusní hotelový komplex, nesoucí jméno světoznámého hotelového řetězce s dlouholetou tradicí, se nachází v klidné lokalitě Sarigerme, 15 km od letiště a od centra Dalamanu. V dosahu 10 min. chůze se nachází centrum městečka Sarigerme, 20 min. jízdy historické městečko Dalyan.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---