Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Altinkum Bungalow

Hotel s příjemnou rodinnou a romantickou atmosférou, složený z bungalovů rozprostřených v rozsáhlé kvetoucí zahradě se nachází na krásné písčité pláži v nejoblíbenějším letovisku Turecké riviéry Side, je umístěn v blízkosti antických památek jako jsou ruiny chrámů Athény a Apollóna a také krásného přístavu. V hotelu je recepce (možnost pronájmu sejfu za poplatek) pool bar, restaurace s venkovní terasou, a la carte restaurace, lobby bar,TV koutek, bazén (lehátka a slunečníky bezplatně) s oddělenou dětskou částí, vnitřní bazén, turecké lázně, miniklub a hřiště pro děti, občasné animační programy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Altinkum Bungalow, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Altinkum Bungalow:

Hotel s příjemnou rodinnou a romantickou atmosférou, složený z bungalovů rozprostřených v rozsáhlé kvetoucí zahradě se nachází na krásné písčité pláži v nejoblíbenějším letovisku Turecké riviéry Side, je umístěn v blízkosti antických památek jako jsou ruiny chrámů Athény a Apollóna a také krásného přístavu. Dominantou centra Side je působivý amfiteátr. Do historické části Side, která je vzdálena od hotelu cca 500m, se dostanete po kolonádě na pláži. Vzdálenost od letiště v Antalyi je cca 65 km.

Vybavení hotelu Altinkum Bungalow:

Recepce (možnost pronájmu sejfu za poplatek) pool bar, restaurace s venkovní terasou, a la carte restaurace, lobby bar,TV koutek, bazén (lehátka a slunečníky bezplatně) s oddělenou dětskou částí, vnitřní bazén, turecké lázně, miniklub a hřiště pro děti, občasné animační programy. Za poplatek: Billiard, masáže, fotograf, prádelna.

Pokoje v hotelu Altinkum Bungalow:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (samostatně stojící domečky) jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha, fén),TV, telefonem, minibarem (náplň za poplatek), centrální klimatizací a terasou.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je v bezprostřední blízkosti hotelu. Lehátka, matrace a slunečníky obvykle zdarma. Vodní sporty za poplatek.

Stravování:

Dle CK, all inclusive. Snídaně 8:00-10:00, Snacky 11:00-16:00, Obědy 12:30-14:00. Odpolední čaj, káva, koláčky 16:30-17:30, večeře 19:00-21:00. Vše formou bohatého bufetu.Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10:30-22:00. Nápoje z čerstvého ovoce,koktejly,importované nápoje, nápoje v lahvi jsou za poplatek. Nápoje po 22:00 za poplatek. Uvedená časová rozmezí mohou být namístě hotelem pozměněna.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Popis ubytování:Velkou výhodou komplexu bungalovů Side Altinkum je jejich poloha. Rozkládají se vudržované zahradě hned u písečné pláže, jen pět minut pěšky...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.