Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elyseé Beach

Hotel Elyseé Beach leží v klidném prostředí města Alanya přímo veliké Kleopatřiny pláže s drobným štěrkopískem. 3* šestipodlažní hotel má 60 menších pokojů, recepci, restauraci, bar a snack bar, menší venkovní bazén (120 m2) s dětskou částí, zahradu, loby s TV, kulečník, stolní tenis, internet, fitness, masáže, páru a saunu. Na pláži naleznete hřiště na beach volejbal a středisko vodních sportů. Ostatní sportovní vyžití je Vám k dispozici v nedalekém areálu. Slunečníky i lehátka v hotelu zdarma a na pláži za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elyseé Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Elyseé Beach:

Hotel Elyseé Beach leží v klidném prostředí města Alanya přímo veliké Kleopatřiny pláže s drobným štěrkopískem. Vzdálenost do historického centra města pěšky cca 10 minut.

Vybavení hotelu Elyseé Beach:

3* šestipodlažní hotel má 60 menších pokojů, recepci, restauraci, bar a snack bar, menší venkovní bazén (120 m2) s dětskou částí, zahradu, loby s TV, kulečník, stolní tenis, internet, fitness, masáže, páru a saunu. Na pláži naleznete hřiště na beach volejbal a středisko vodních sportů. Ostatní sportovní vyžití je Vám k dispozici v nedalekém areálu. Slunečníky i lehátka v hotelu zdarma a na pláži za poplatek.

Pokoje v hotelu Elyseé Beach:

60 standardních velmi vkusně vybavených 2-lůžkových pokojů (23 m2) s možností pouze jedné přistýlky, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, koberce, SAT-TV, telefon, individuální klimatizace, minibar, trezor a balkon.

Stravování:

Dle CK.Polopenze a možností oběda u bazénu.

Aktuální popis od CK

Turecko / Turecká riviéra / Alanya. Tento menší, kvalitní, tříhvězdičkový hotel se nachází přímo na známé Kleopatřině pláži a nabízí jednodušší ubytování....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.