Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Euphoria Hotel Tekirova

Euphoria Tekirova hotel se nachází v oblasti Kemer a patří mezi nejvyhledávanější v této lokalitě. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů a zaujme především náročnější hosty, kteří vyhledávají luxusní zázemí a výborné služby.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Euphoria Hotel Tekirova, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Euphoria Tekirova 

Euphoria Hotel Tekirova patří mezi jeden z nejlepších hotelů v této oblasti. Skládá se z hlavní budovy a klubové části a obklopuje ho pečlivě udržovaná zahrada plná zeleně a stromů. Nachází se přímo u dlouhé písečnooblázkové pláže a poskytuje širokou škálu služeb a aktivit pro volný čas. Doporučujeme všem klientům; zejména pak rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu Euphoria Tekirova

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 8 restaurací s obsluhou (rezervace; 3 zdarma; 5 za poplatek), barbecue restaurace (za poplatek), 4 bary, diskotéka, kavárna s vodní dýmkou (za poplatek), Wi-Fi a internetový koutek na recepci, minimarket, kadeřnictví, dětské hřiště; miniklub, 2 bazény, krytý bazén, dětský bazén, skluzavky, 4 konferenční místnosti.

Vybavení pokojů

Deluxe pokoj 

V klubové části v zahradě, centrálně řízená klimatizace, telefon, LCD TV se satelitním příjmem, minibar (při příjezdu nealkoholické nápoje; voda doplňována denně), vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; vysoušeč vlasů; WC), trezor, balkón.

Stravování

Dle CK. ULTRA All Inclusive: 24 hodin; zahrnuje snídaně; pozdní snídaně; obědy a večeře formou bufet