Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gloria Golf Resort

Hotel Gloria Golf Resort je umístěn v nádherné zahradě u řeky Acisu s přístupem k moři přes menší most. Hotel je součástí komplexu s hotelem Gloria Serenity a Gloria Verde. Tyto 2 hotely jsou spojeny 2,5 km stezkou vedoucí okolo hotelového golfového hřiště. Je zde velká prostorná hala s recepcí, několik bazénů pro dospělé a děti, bazén s dětskou částí a se skluzavkou, salón krásy, masážní salón, 5 restaurací, 5 barů a menší kino.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gloria Golf Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Gloria Golf Resort:

Hotel Gloria Golf Resort je umístěn v nádherné zahradě u řeky Acisu s přístupem k moři přes menší most. Hotel je součástí komplexu s hotelem Gloria Serenity a Gloria Verde. Tyto 2 hotely jsou spojeny 2,5 km stezkou vedoucí okolo hotelového golfového hřiště. Vzdálenost na letiště je 42 km. Centrum města Alanya je vzdáleno 50 km.

Vybavení hotelu Gloria Golf Resort:

Velká prostorná hala s recepcí, několik bazénů pro dospělé a děti, bazén s dětskou částí a se skluzavkou, salón krásy, masážní salón, 5 restaurací, 5 barů a menší kino.

Pokoje v hotelu Gloria Golf Resort:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny SAT-TV, rádiem, centrální klimatizací, vlastním příslušenstvím, minibarem a trezorem bez poplatku. Pokoje mají balkon s výhledem na moře, do zahrady a okolí. K dispozici jsou studia, apartmány a luxusní rodinné vily (na vyžádání).

Pláž:

Písečná pláž s drobnými kamínky je u hotelu s přístupem přes rozlehlou zahradu. Lehátka a slunečníky jsou obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Vodní skluzavka, posilovna, tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, možnost golfu na hřištích v blízkosti hotelu 18 a 9 jamek, turecké lázně, sauna, masáže, vířivka a kulečník. Klienti tohoto hotelu mohou využívat i služeb hotelu Gloria Verde Resort. Dále hotel nabízí denní a večerní programy.

Stravování:

Dle CK, Stravování formou ultra all inclusive včetně dovážených nápojů s výjimkou nápojů prémium jako víceletá skotská, koňaky VSOP, XO a značkový sekt.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.