Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Happy Dreams Beach

Hotel v klidném prostředí a s příjemnou atmosférou, polohou 50 m od pláže (lehátka a slunečníky zdarma) a 500 m od nákupních možností a zábavy. V hotelu Happy Dreams Beach je vstupní hala s recepcí, lobby bar s Wi-Fi připojením k internetu, internetový koutek za poplatek, TV-místnost, výtah, restaurace, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí se skluzavkou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, mini klub pro děti ve věku 4 – 12 let.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Happy Dreams Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Happy Dreams Beach:

Hotel v klidném prostředí a s příjemnou atmosférou, polohou 50 m od pláže (lehátka a slunečníky zdarma) a 500 m od nákupních možností a zábavy doporučujeme všem věkovým kategoriím. Živé centrum Alanye s mnoha bary, restauracemi a obchody je vzdáleno 15 km od části Konakli a bez problému se sem dopravíte místními autobusy (dolmuše).

Vybavení hotelu Happy Dreams Beach:

Vstupní hala s recepcí, lobby bar s Wi-Fi připojením k internetu, internetový koutek za poplatek, TV-místnost, výtah, restaurace, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí se skluzavkou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, mini klub pro děti ve věku 4 – 12 let, během pobytu jednoduché animační programy, hotelové aktivity – stolní tenis, šipky, vodní gymnastika, za poplatek - turecké lázně, sauna, masáže, prádelna, stolní fotbal, billiard, sejf na recepci, lékařská péče, prádelna, půjčovna aut, obchod.

Pokoje v hotelu Happy Dreams Beach:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace, koupelna (sprcha a WC), vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, minibar (za poplatek).Na pokoji možnost Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Všechny pokoje mají balkon.

Pláž:

Písčito-oblázková pláž je v bezprostřední blízkosti hotelu ve vzdálenosti 50 m. Pláž je od hotelu oddělena pouze místní komunikací. Lehátka a  slunečníky na pláži zdarma, plážový bar v rámci all inclusive (voda, ovocné džusy) zdarma. Na pláži nabídka sportů – plážový volejbal, windusrfing.

Stravování:

Dle CK, Program all inclusive zahrnuje – snídaně (7.30 – 9.30), obědy (12.30 – 14.00) a večeře (19.00 – 21.00) formou bufetu. Odpolední káva (16.00 – 17.00). Nealkoholické a místní alkoholické nápoje – pivo, víno, gin, vodka, rakie (10.00 – 23.00). Plážový bar – voda a ovocné džusy zdarma.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.