Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kleopatra Ada

Hotel Kleopatra Ada se nachází 120 km od letiště a 1,5 km od centra města Alanya. V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, bazén, stolní tenis, plážový volejbal, fitness, lehátka a slunečníky u bazénu, sauna, masáže, peeling, biliár, lékař, internet.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kleopatra Ada, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kleopatra Ada:

Hotel Kleopatra Ada se nachází 120 km od letiště a 1,5 km od centra města Alanya.

Vybavení hotelu Kleopatra Ada:

Recepce, restaurace, bazén, stolní tenis, plážový volejbal, fitness, lehátka a slunečníky u bazénu, sauna, masáže, peeling, biliár, lékař, internet.

Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, sauna, masáže, peeling, vodní sporty na pláži, lékař, internet, biliár, zmrzlina, wafle, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappuccino, turecká káva, minibar na pokoji, trezor na pokoji, všechny dovozové nápoje.

Ubytování v hotelu Kleopatra Ada:

Standardní, menší 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo pro dítě jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT/TV, minibarem za poplatek, balkonem, sprchou, WC, vysoušečem vlasů, trezorem (za poplatek). Rodinný pokoj na vyžádání.

Pro děti:

Dětský bazén, dětské hřiště naproti hotelu.

Pláž:

Hotel leží 100 m od Kleopatřiny pláže.

Stravování:

Dle CK. All inclusive: snídaně 08.00 - 10.00 hod., oběd 12.30 - 14.00 hod., nealko nápoje v baru na pláži 10.00-18.00 hod., snack na pláži 10.00-15.00 hod., káva/zákusek 17.00 - 18.00 hod., večeře 19.00 - 21.00 hod., nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 10.00 - 23.00 hod., stolní tenis, plážový volejbal, fitness.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisHotel Kleopatra Ada Beach se nachází cca 10 m od písečné Kleopatřiny pláže, od které je oddělen pobřežní komunikací. Hotel o kapacitě 130...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.