Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kleopatra Royal Palm Suite

Hotel Kleopatra Royal Palm Suite se nachází 50m od Kleopatřiny pláže, 1km od centra města Alanya, 118km od letiště. V hotelu je k dispozici recepce, výtah, restaurace, a la carte restaurace, bar na pláži, bar u bazénu, TV místnost, bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, turecká lázeň, masáže, sauna, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, posilovna, animace, WiFi připojení v lobby zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kleopatra Royal Palm Suite, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Kleopatra Royal Palm Suite:

Hotel Kleopatra Royal Palm Suite se nachází 50m od Kleopatřiny pláže, 1km od centra města Alanya, 118km od letiště.

Vybavení hotelu Kleopatra Royal Palm Suite:

Recepce, výtah, restaurace, a la carte restaurace, bar na pláži, bar u bazénu, TV místnost, bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, turecká lázeň, masáže, sauna, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, posilovna, animace, WiFi připojení v lobby zdarma.

Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, trezor na pokoji (cca 2EUR/den), minibar na pokoji, masáže, sauna, biliár, lékař, vodní sporty na pláži, prádelna, pokojový servis 08.00–24.00 hod., všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, internetový koutek, espresso, cappucino a turecká káva.

Ubytování v hotelu Kleopatra Royal Palm Suite:

Standardní 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě jsou vybaveny individuální klimatizací, SAT/TV, trezorem (za poplatek cca 2EUR/den), minibarem (za poplatek), telefonem, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, balkonem.

Pro děti:

Dětský bazén, miniklub.

Stravování:

Dle CK. All inclusive: snídaně 08.00-10.00 hod., svačina 10.00-12.30 hod., oběd 12.30.-14.00 hod., odpolední svačina 14.00-17.00 hod., nealko nápoje v baru na pláži 10.00-18.00 hod., snack na pláži 10.00-15.00 hod., káva/koláč 17.00-18.00 hod., večeře 19.00-21.00 hod., neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby 10.00-23.00 hod., posilovna, šipky.

Aktuální popis od CK

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Poloha a popisHotel se skládá ze dvou budov a leží v klidné oblasti Konakli, cca 150 m od písečné pláže. Restaurace, bary a obchody se nachází v centru...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.