Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mandalinci

Hotel Mandalinci leží přímo v centru Turgutreis a je obklopen restauracemi, bary a obchody. Nabízí svým hostům WiFi, obchody, prádelnu, restauraci s terasou, bary, lobby bar. Ve venkovní části se nachází bazén,bar u bazénu a snack bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mandalinci, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
9
All inclusive
Praha
Hotelový pokoj
13 990 Kč

Poloha hotelu Mandalinci:

Hotel Mandalinci leží přímo v centru Turgutreis a je obklopen restauracemi, bary a obchody. Od písečné pláže je oddělen pouze promenádou. Centrum města Bodrum je vzdáleno 25 km.

Vybavení hotelu Mandalinci:

Hotel Mandalinci disponuje 95 pokoji, které jsou rozděleny do 2 podlaží. Nabízí svým hostům WiFi v lobby za poplatek, obchody, prádelnu, restauraci s terasou, bary, lobby bar. Ve venkovní části se nachází bazén,bar u bazénu a snack bar. Lehátka a slunečníky k dispozici u bazénu a na pláži zdarma. Osušky na kauci.

Pokoje v hotelu Mandalinci:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): vybaveny sprchou, fénem, klimatizací, telefonem, trezorem k pronajmutí, satelitní TV, minibarem (za poplatek) a balkonem. Možnost rezervovat také Joker pokoje (2S) se stejným vybavením.

Rodinné pokoje (2B/3B): 2 místnosti, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 jednolůžkový pokoj, koupelna, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Zábava:

Jednou týdně turecký večer.

Sport:

Fitness, stolní tenis, šipky. Za poplatek: vodní sporty na pláži. Wellness: Krytý bazén, hammam a sauna. Za poplatek: masáže.

Děti:

Samostatný dětský bazén. Dětské židličky a postýlky.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. (s výjimkou energetických nápojů, čerstvých džusů a importovaných nápojů). 1 láhev vody na osobu v minibaru vodou při příjezdu. Pozdní snídaně od 10:00 hod. do 10:30 hod. Snacky od 14:00 hod. do 17:00 hod., koláče a sušenky od 17:00 hod. do 18:00 hod. Půlnoční polévka od 23:00 hod. do 24:00 hod.

Aktuální popis od CK

StřediskoTurgutreisPolohaHotelový komplex dvou budov leží v centru Turgutreis s nákupními možnostmi, restauracemi, bary a jachetním přístavem, cca 18 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
9
All inclusive
Praha
Hotelový pokoj
13 990 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.