Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Melissa

Hotel Melissa se nachází cca 30 m od písečné Kleopatřiny pláže (lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek), od které je oddělen pobřežním bulvárem. Na pláži je barový servis (za poplatek), WC a sprchy. Nejbližší obchůdky a restaurace jsou vzdálené cca 100 m, do Alanye je to cca 2 km. Hotel Melissa s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci a dva bary, internetový koutek, kadeřnictví, minimarket a bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky jsou u bazénů k dispozici zdarma).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Melissa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Melissa:

Hotel Melissa se nachází cca 30 m od písečné Kleopatřiny pláže (lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek), od které je oddělen pobřežním bulvárem. Na pláži je barový servis (za poplatek), WC a sprchy. Nejbližší obchůdky a restaurace jsou vzdálené cca 100 m, do Alanye je to cca 2 km. Autobusová zastávka se nachází přímo vedle hotelu. Dobré spojení s centrem Alanye místními autobusy, které jezdí téměř nepřetržitě. Letiště v Antalyi je vzdálené cca 120 km.

Vybavení hotelu Melissa:

Hotel Melissa s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci a dva bary, internetový koutek, kadeřnictví, minimarket a bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky jsou u bazénů k dispozici zdarma). Na recepci je možno si pronajmout bezpečnostní schránku za poplatek (cca 2 EUR/den).

Pokoje v hotelu Melissa:

Příjemně zařízené pokoje s klimatizací mají koupelnu se sprchou a WC, telefon, vysoušeč vlasů, SAT-TV a balkon. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava:

Hotel Melissa pro své hosty pořádá příležitostně zábavné večerní programy. Zdarma stolní tenis, šipky a plážový volejbal. Za poplatek masáže, sauna, turecké lázně a vodní sporty na pláži.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisHotelový komplex Eftalia Vilage se nachází v oblasti Turkler, 18 km od Alanye a 120 km od letiště v Antalyi. Hotelový komplex se skládá z 10...

Poloha- Centrum Alanye cca 1.5 km - Restaurace, kavárny, bary a obchůdky cca 100 m - Letiště Antalya cca 125 km Pláž- Písčitá Kleopatřina pláž cca 30 m, přes...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.