Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Monte Carlo

Hotel Monte Carlo se nachází cca 80 m od písčito-oblázkové pláže (lehátka a slunečníky za poplatek), od které je oddělen pobřežním bulvárem. Na pláž vede podzemní tunel vzdálený cca 40 m. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou v blízkosti hotelu cca 100 m. Do centra Alanye je to cca 2,5 km a pro přepravu lze využít místních minibusů (zastávka se nachází nedaleko hotelu). Hotel Monte Carlo svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, internetový koutek a dále restauraci, bar a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti a se skluzavkou (lehátka a slunečníky zdarma).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Monte Carlo, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Monte Carlo:

Hotel Monte Carlo se nachází cca 80 m od písčito-oblázkové pláže (lehátka a slunečníky za poplatek), od které je oddělen pobřežním bulvárem. Na pláž vede podzemní tunel vzdálený cca 40 m. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou v blízkosti hotelu cca 100 m. Do centra Alanye je to cca 2,5 km a pro přepravu lze využít místních minibusů (zastávka se nachází nedaleko hotelu). Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 125 km. Dobré spojení s centrem Alanye místními autobusy, které jezdí téměř nepřetržitě.

Vybavení hotelu Monte Carlo:

Hotel Monte Carlo svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, internetový koutek a dále restauraci, bar a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti a se skluzavkou (lehátka a slunečníky zdarma).

Pokoje v hotelu Monte Carlo:

Příjemně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV a balkon. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici za poplatek. Na vyžádání možno zajistit dětskou postýlku zdarma.

Rodinné pokoje:

Jsou vybavené stejně jako standardní, ale jsou prostornější a nemusí mít balkon.

Sport a zábava:

Hotel Monte Carlo pro své hosty pořádá denní a večerní zábavné programy. Přímo v hotelu zdarma stolní tenis, šipky a plážový volejbal. Za poplatek kulečník a masáže. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive.

Aktuální popis od CK

Popis ubytování: Jen kilometr od centra Alanye, východně od pevnosti se rozkládá hotel Monte Carlo. Poskytuje pohodlné ubytování pro dvojice, rodiny s dětmi...

PopisHotel po rekonstrukci se nachází v letovisku Alanya, blízko oblázkovo-písečné pláže (doporučujeme obuv do vody), která je oddělená pobřežní promenádou s...

Poloha- Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou cca 100 m - Městečko Oba je cca 100 m - Autobusová zastávka je cca 50 m - Letiště Antalya cca 125...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.