Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palmiye Beach

Hotel Palmiye Beach se nachází necelých 1,5 km od města Side a 5 km od města Manavgat, kde jsou nejbližší nákupní možnosti. V hotelu je k dispozici venkovní bazén, dětský bazén, hlavní restaurace, bar u bazénu, zmrzlinový koutek, kulečník, stolní tenis, lékař (na zavolání), směnárna, masáže, TV místnost s velkou obrazovkou a mnoho dalšího.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palmiye Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Palmiye Beach:

Hotel Palmiye Beach se nachází necelých 1,5 km od města Side a 5 km od města Manavgat, kde jsou nejbližší nákupní možnosti. Město Antalya je vzdáleno 60 km a letiště v Antalyi 55 km. Pláž je od hotelu vzdálená 620 m.

Vybavení hotelu Palmiye Beach:

V hotelu je k dispozici venkovní bazén, dětský bazén, hlavní restaurace, bar u bazénu, zmrzlinový koutek, kulečník, stolní tenis, lékař (na zavolání), směnárna, masáže, TV místnost s velkou obrazovkou a mnoho dalšího.

Pokoje v hotelu Palmiye Beach:

Vkusně zařízené pokoje mají balkony, takže si hosté mohou vychutnávat nádherný výhled na Orhaniye Bay. Pokoje mají klimatizaci a vlastní sociální zařízení (se sprchou, WC a umyvadlem). Každý pokoj je vybaven zařízením proti komárům a cennosti mohou být bezpečně uloženy v hotelovém trezoru.

Pláž a plážový servis:

Pláž je od hotelu vzdálená 620 m.

Stravování:

Dle CK. Polopenze zahrnuje: Snídaně (08:00 hod. do 10:00 hod.), večeře (07:00 hod. do 09:00 hod.) formou bufetu. Nezahrnuje: Obědy A'la carte (od 00:30 hod. do 02:30 hod.), zmrzlinu, čerstvou pomerančovou šťávu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.