Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sherwood Greenwood Resort

Příjemný hotelový komplex Sherwood Greenwood Resort  vyhlášený dobrou kuchyní, nacházející se v oblasti Kemer, v rozlehlé zahradě s nádhernou kulisou horských masivů doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sherwood Greenwood Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Sherwood Greenwood Resortu

Hotel Sherwood Greenwood Resort, skládající se z hlavní hotelové budovy a bungalovů v zahradě, se nachází 200 m od písčito-oblázkové pláže, v oblasti KemerGöynuk, 55 km od mezinárodního letiště v Antalyi. Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně hodinu.

Vybavení Sherwood Greenwood Resortu

Recepce, lobby bar, hlavní restaurace, italská à la carte restaurace, bar u bazénu, bar na pláži, snack bar, diskotéka, 1 venkovní bazén, 1 dětský bazén, 1 vnitřní bazén, 2 skluzavky, lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu, plážové osušky, turecké lázně, sauna, fitness, basketbal, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, dětský klub (5–12 let), dětské hřiště, animační programy, večerní program, aerobik, stolní hry.

Vybavení pokojů

Celkem 101 standardních 2lůžkových pokojů a 50 bungalovů s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti má balkon, centrální klimatizaci, telefon, SAT/TV, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), minilednici (minibar je doplňován za poplatek). Rodinné pokoje na vyžádání - 2 oddělené pokoje, společná koupelna a WC.

Stravování

Dle CK, all Inclusive.

Pro děti

Bazén pro děti, dětské hřiště, dětský klub, skluzavky

Aktuální popis od CK

DoporučeníPříjemný hotelový komplex vyhlášený dobrou kuchyní vrozlehlé zahradě snádhernou kulisou horských masivů doporučujeme zejména rodinám s...

Turecko / Turecká riviéra / Kemer. Zavedený resort, nacházející se v oblasti Göynuk, se rozkládá na ploše 23 000 m2. Svým zaměřením, atmosférou a vybavením...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.