Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Turecko – přehled zájezdů

Výsledky vyhledávání
Zobrazeno 1 - 10 z 344

Barut Hemera od 7 990 Kč se všemi poplatky

Barut Hemera
Středisko

Hotelový komplex Barut Hemera se rozkládá na ploše 40 000 m2 v zahradách přímo u písečné pláže, ve vzdálenosti cca 2 km od historického města Side. V hotelu Barut Hemera je celkem 351 pokojů rozmístěných v mnoha dvou- a třípatrových budovách. Elegantní vstupní hala s recepcí, barem a bezdrátovým připojením k internetu, hlavní restaurace, a la carte restaurace, cukrárna, lázeňské centrum, sauna, turecké lázně, kadeřník, několik malých obchodů. Sladkovodní bazén v zahradě, přilehlý dětský bazén, terasa na slunění.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 9 dní

Lyra Resort od 7 990 Kč se všemi poplatky

Lyra Resort
Středisko

Hotel Lyra Resort se nachází 15 km od centra města Side, oblast Kizilagac, Mezinárodní letiště je vzdáleno 75 km. Hotel Lyra Resort nabízí klientům 24 hod recepci, internetovou kavárnu, hlavní restauraci, 3 restaurace a la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, 2 venkovní bazény, 2 dětské bazény, vnitřní bazén, aquapark, lunapark, společenskou místnost s TV, kino, disko, zahradu, směnárnu, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), kadeřnictví (za poplatek). Nákupní možnosti v hotelu. Možnost zapůjčení automobilu s rezervací na recepci.

Doprava letadlem • Odjezd z: Ostrava, Praha a Brno
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8, 9, 11, 12 nebo 15 dní

Sun Club od 7 990 Kč se všemi poplatky

Sun Club
Středisko

Příjemný hotel Sun Club se nachází 600 m od centra Side a 65 km od letiště v Antalyi. V hotelu je k dispozici restaurace, bar u bazénu, animace, turecké lázně, sauna; za poplatek – masáže, prádelna, lékařská služba, hlídání dětí, restaurace a la carte, zmrzlina, koktejly.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha, Brno a Ostrava
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8, 9 nebo 12 dní

Özside od 8 290 Kč se všemi poplatky

Özside
Středisko

Hotel Özside se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku s živou atmosférou ve vzdálenosti cca 900 m od písčito-oblázkové pláže s barovým servisem, sprchami a WC (lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici zdarma a barový servis je za poplatek). Dvakrát až třikrát denně můžete zdarma využít hotelového minibusu na pláž. Hotel Özside svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, Wi-Fi připojení v lobby baru zdarma, bazén a sluneční terasu (slunečníky a lehátka u bazénu jsou k dispozici zdarma) a pěkný malý bazén pro děti se skluzavkou.

Doprava letadlem • Odjezd z: Brno a Ostrava
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 nebo 15 dní

Caligo od 8 490 Kč se všemi poplatky

Caligo
Středisko

Hotel Caligo disponující studii a apartmány se nachází ve vyhledávaném letovisku Alanye, nedaleko jejího centra. Dlouhá písečná pláž, známá jako Kleopatřina se nachází 50m od hotelu. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů.

Doprava letadlem
Ubytování v hotelu
Pobyty na 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13 nebo 15 dní

Hotel Katya od 8 790 Kč se všemi poplatky

Hotel Katya
Středisko

Hotel Katya nacházející se přímo u pláže v živém prázdninovém letovisku Oba poblíž Antalye. Hotel pořádá pro své hosty animační programy, nabízí množství sportovních aktivit, pro děti bazén s tobogánem a skluzavkami. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie z řad náročnějších klientů.

Doprava letadlem • Odjezd z: Ostrava
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13 nebo 15 dní

Caretta Beach od 8 790 Kč se všemi poplatky

Caretta Beach
Středisko

Hotel Caretta Beach se nachází na klidném místě přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, se sprchami a WC (lehátka a slunečníky zdarma). Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary se nacházejí v blízkosti hotelu. Městečko Alanya je vzdáleno cca 12 km a autobusová zastávka se nachází v blízkosti hotelu. Hotelový komplex Caretta Beach se zahradou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, tři bary, internetový koutek, obchůdky, minimarket, konferenční prostory, kadeřnictví, pěkný venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), bazén pro děti se skluzavkami a tobogánem, dětské hřiště a miniklub.

Doprava letadlem • Odjezd z: Ostrava a Brno
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 nebo 15 dní

Monart City od 8 890 Kč se všemi poplatky

Monart City
Středisko

Hotel Monart City se nachází v letovisku s živou atmosférou ve vzdálenosti cca 30 m od písčito-oblázkové pláže s sprchami a barovým servisem (lehátka a slunečníky na pláži zdarma), od které je oddělen místní komunikací. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 100 m, centrum městečka Alanye je cca 1,5 km a vzdálenost od letiště je cca 125 km. Vyhledávaný a klienty pro své skvělé služby oblíbený hotel Monart City se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, tři restaurace, čtyři bary, kavárnu, obchůdky, minimarket, internetový koutek a Wi-Fi zdarma v lobby baru, dva bazény a bazén se skluzavkou pro děti (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma).

Doprava letadlem
Ubytování v hotelu
Pobyty na 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 nebo 15 dní

Anitas Beach od 8 990 Kč se všemi poplatky

Anitas Beach
Středisko

Hotel Anitas Beach se nachází v prázdninovém letovisku Konakli, přímo u pláže s kamenitým podložím (vstup do vody přes molo), s barovým servisem a sprchami (lehátka a slunečníky zdarma). Do centra Konakli s obchůdky, restauracemi a bary je to cca 3 km, do centra města Alanya cca 12 km. Příjemný hotel Anitas Beach na klidném místě s přátelskou a rodinnou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, kadeřnictví, minimarket, internetový koutek, Wi-Fi v lobby zdarma a krásný bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma).

Doprava letadlem • Odjezd z: Brno
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 nebo 15 dní

Melissa od 8 990 Kč se všemi poplatky

Melissa
Středisko

Hotel Melissa se nachází cca 30 m od písečné Kleopatřiny pláže (lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek), od které je oddělen pobřežním bulvárem. Na pláži je barový servis (za poplatek), WC a sprchy. Nejbližší obchůdky a restaurace jsou vzdálené cca 100 m, do Alanye je to cca 2 km. Hotel Melissa s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci a dva bary, internetový koutek, kadeřnictví, minimarket a bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky jsou u bazénů k dispozici zdarma).

Doprava letadlem • Odjezd z: Ostrava
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 nebo 15 dní