Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Avsallar

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Avsallar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
12 890 Kč
Hotelový pokoj
17 990 Kč
Hotelový pokoj
24 990 Kč

Turecko - Avsallar

Avsallar je menší letovisko vzdálené asi 25 kilometrů od města Alanya. Letovisko je se svými širokými písečnými plážemi, útesy a nádherně modrým mořem úžasným místem určeným k relaxaci a odpočinku. Díky své nezapomenutelné atmosféře a skvělým podmínkám patří oblast k nejvyhledávanějším turistickým lokalitám Turecké riviéry, protože kromě Avsallaru jsou v této oblasti populární i sousední letoviska Incekum a Konakli.

Pláže jsou zde místy oblázkové a místy písčité. V podvečer doslova lákají k  romantickým procházkám.  Protože dno moře bývá často kamenité, usnadňují návštěvníkům vstup do moře mola. Rodiče s dětmi si mohou vybrat z několika pláží, které mají mírný vstup do vody. Letovisko Avsallar uspokojí i milovníky potápění či windsurfingu. Pro poznání okolí je možné si vybrat z nabídky výletních plaveb.

Ubytování v Avsallar

Ubytování poskytuje řada hotelových komplexů. Ale i přes značný turistický rozvoj si město zachovalo řadu zelených ploch.  V blízkosti hotelů se nachází řada obchodů, obchůdků, restaurací a kaváren. Avsallar se může pochlubit také typickou tureckou architekturou. Na místních tržištích vyzkoušejte oblíbené smlouvání. V letovisku Avsallar panuje rovněž čilý noční život. V noci se poklidné městečko mění v místo hudby a tance.

Tipy na hotel v letovisku Avsallar

Asrin Beach

Hotel Asrin Beach se nachází 20 km od centra města Alanya, město Avsallar vzdáleno 2 km, letovisko Konakli 6 km. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 90 km. Písčitá pláž s oblázky je vzdálená 100 metrů od hotelu.

1.

Ozkaymak World Select

Hotel Ozkaymak World Select se nachází 30km od centra města Alanya, oblast Avsallar. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 100km.

2.

Sun Maritim Club od 12 890 Kč se všemi poplatky

Hotel se nachází v letovisku AvsallarIncekum, cca 25 km od centra města Alanye. Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 105 km. Hotel Sun Maritim Club se nachází přímo u písečnooblázkové pláže.

3.

Sirius Deluxe Hotel od 24 990 Kč se všemi poplatky

Příjemný luxusní hotel Sirius Deluxe se nachází přímo na písečno-oblázkové pláži v letovisku Avsallar. Nákupní centrum je vzdáleno cca 2 km od hotelu, centrum města Alanya cca 22. Letiště se nachází cca 110 km od hotelu.

4.

Ozkaymak Select Resort

Hotel se nachází v klidné části prázdninového střediska Avsallar. Do centra letoviska s obchůdky, restauracemi a bary je to cca 200 m, do centra města Alanya cca 20 km. Autobusová zastávka je přímo u hotelu a letiště je vzdáleno cca 90 km.

5.

My Home Resort od 17 990 Kč se všemi poplatky

Hotel My Home Resort se nachází 22 km od centra města Alanya, oblast Avsallar. Mezinárodní letiště je vzdáleno 90 km.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---