Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Beldibi

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Beldibi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Turecko - Beldibi

Jste-li příznivci spíše klidné a pokojné dovolené, vesnička Beldibi je jako stvořená právě pro Vás. Leží na pobřeží Středozemního moře, 30 kilometrů od Kemeru a přibližně stejně daleko od Antalye. Samozřejmě - Beldibi je součástí Turecké riviéry, leží v její severozápadní části.

Beldibi byla původně rybářskou vesničkou, a přestože život v ní se v posledních letech hodně přizpůsobil potřebám cestovního ruchu, i nadále si zachovává svou malebnost a tureckou autentičnost. Je proto ideální jak pro romantické duše toužící po poznání místní kultury, tak pro rodiny s malými dětmi, které si zde mohou nerušeně užívat letních radovánek.

Pláže

Místní pláže jsou výborným místem k dětským hrám – písek na nich je velmi jemný a vstup do moře pozvolný, takže není potřeba si dělat starosti o pohodlí a bezpečí. Kdo se vydá dále od břehů do větší hloubky, může při potápění v průzračné vodě obdivovat překrásné korálové útesy. Užít si lze taktéž windsurfing nebo vyjížďky na lodích kolem dlouhého pobřeží. Největší odvážlivci mohou změřit své síly s divokou vodou na raftech v horských peřejích uprostřed národního parku.

Turistické vybavení a aktivity

Na hlavní třídě a v menších obchůdcích ve vesnici můžete nakoupit vše, co budete na prázdninách potřebovat: základní potraviny, čerstvé ovoce a zeleninu a širokou škálu suvenýrů, jako jsou turecké koberce, ručně zdobená keramika, vodní dýmky, tabák nebo šátky. Osvěžit se můžete v restauracích, kavárnách a barech, jež nabízejí bohatý kulturní program. Vyzkoušet však můžete také slavné turecké lázně, ze kterých vyjdete skutečně jako znovuzrození. Za rušnějším nočním životem je možné se vypravit na místní diskotéky nebo do blízké Antalye, jejíž bary jsou pověstné svou živostí a otevírací dobou až do svítání.

Výlety v okolí Beldibi

Jedním z velkých plus letoviska Beldibi je krásná a nedotčená příroda, která ho obklopuje. Po dnech plných lenošení na pláži Vám i Vašim dětem jistě přijde vhod příjemná procházka po okolí či projížďka na lodi. Navštívit můžete také fascinující skalní jeskyně Belbasi, kde byly kdysi nalezeny pozůstatky z doby paleolitu. Za kulturou se pak vydejte do blízkých měst (například Göynük či  Kiris nebo Kemer), kde najdete také aquaparky a spoustu zábavných atrakcí. Pokud Vás zajímá okolí Beldibi více, podívejte se na stránu Oblast Kemer.

Tipy na hotel v letovisku Beldibi

Belpoint

Městský hotel Belpoiont se skládá ze 3 budov a leží 100 metrů od pláže v oblasti Beldibi - Kemer. Nabízí sportovní vyžití v podobě volejbalového a basketbalového hřiště; fitness; stolního tenisu a na pláži lze provozovat vodní sporty. Pro relaxaci mohou hosté využít turecké lázně a bazén s lehátky a slunečníky. Součástí hotelu je i diskotéka a bar. Hotel Belpoint je vhodný také pro rodiny s dětmi, které mohou využít dětský koutek; bazén pro děti a hřiště.

1.

Crystal Flora Beach Resort od 20 490 Kč se všemi poplatky

Hotel Crystal Flora Beach Resort se nachází 15 km od města Kemer, oblast Beldibi. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 35 km.

2.

Yelken Blue Life

Hotel Yelken Blue Life leží v těsné blízkosti nádherného vápencového pohoří Taurus s úchvatným výhledem na antalyjský záliv v oblasti Beldibi. Hotel nabízí kvalitní služby především lázeňského a sportovního charakteru; které přispějí k celkové relaxaci a odpočinku. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií.

3.

Rixos Sungate

Hotel Rixos Sungate se nachází 15 km od města Kemer, oblast Beldibi, do centra města Beldibi je to pouze 1 km. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 50 km.

4.

Maya World Imperial Beldibi od 14 390 Kč se všemi poplatky

5 patrový 4* hotel Maya World Imperial je umístěn přímo u soukromé písečné pláže, 35 km od letiště v Antalyi a 13 km od města Kemer.

5.

Paloma Renaissance Resort & Spa od 15 792 Kč se všemi poplatky

Luxusní hotel Paloma Renaissance Resort & Spa uprostřed piniového lesa. Přímo na vlastní oblázkovo – písečné pláži. Letovisko Kemer cca 18 km. Dobré spojení minibusy (dolmus).

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---