Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kizilagac

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kizilagac, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
13 590 Kč

Turecko - Kizilagac

Oblast okolo letoviska Kizilagac je jednou z nejzelenějších a nejúrodnějších oblastí Turecké riviéry a Turecka vůbec. V okolí tohoto malebného letoviska se nachází vodopády a četné jeskyně. Kizilagac je původní tureckou vesnicí s počtem 900 stálých obyvatel, ale v plné sezóně se tento počet zvyšuje až na 2000 obyvatel.

Pláže Kizilagac

Městská písečná pláž je místy protkána oblázky a pro svůj velmi pozvolný vstup do moře je s oblibou vyhledávána převážně rodinami s dětmi a méně zdatnými plavci.

Kizilagac turistická vybavenost, aktivity

Dříve malá vesnička se rozrostla o moderní hotely, obchůdky, bistra a každý týden se zde koná malý bazar.  Většina hotelů je postavena přímo na pláži, což ocení zejména rodiny s dětmi a méně sportovně ladění návštěvníci. Kizilagac s poklidnou atmosférou původní vesničky se nachází mezi Antályí a Alanyí, asi 10 km od centra města Manavgat a 19 km od živého centra historického městečka Side.

Tipy na hotel v letovisku Kizilagac

Sunrise Park

Hotel Sunrise Park se nachází 15 km od centra města Side, oblast Kizilagac. Mezinárodní letiště je vzdáleno 75 km.

1.

Felicia Village

14 km do Manavgatu, 19 km do Side.

2.

Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa od 13 090 Kč se všemi poplatky

Nejbližší restaurace, bary a obchůdky cca 200 m - Autobusová zastávka u hotelu Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa - Letiště Antalya cca 80 km

3.

Club Turan Prince World od 15 290 Kč se všemi poplatky

Hotel Club Turan Prince World se nachází 15 km od centra města Side, oblast Kizilagac. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 75 km.

4.

Euphoria Palm Beach Resort od 13 690 Kč se všemi poplatky

Luxusní hotelový komplex Euphoria Palm Beach Resort se nachází v oblasti Kizilagac přímo u soukromé písčito-oblázkové pláže, na níž se dostanete nadchodem přes místní komunikaci. Resort je rozdělen do 19 budov rozmístěných v zahradě areálu. Na západ od hotelového komplexu je přes kilometr polí i lesů a proto je okolí spíše klidnější. Nejbližší nákupní příležitosti jsou 50 m od hotelu. Centrum Side je vzdáleno 15 km a letiště 80 km.

5.

Club Nena od 13 590 Kč se všemi poplatky

Městečko Kizilagac cca 200 m - Restaurace, bary a nákupní možnosti cca 200 m - Autobusová zastávka cca 100 m - Letiště Antalya cca 80 km

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---