Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kündu

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kündu, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
20 290 Kč
Hotelový pokoj
22 590 Kč
Hotelový pokoj
22 790 Kč

Turecko - Kündu

Kündu, část čtvrtě Lara města Antalya, se řadí mezi oblíbené lokality města a přístavu Antalya, do níž se sjíždějí turisté celého světa pobýt v některém z luxusních hotelů a užít si pestré dovolenkové atmosféry na Turecké riviéře. Ať už se rozhodnete strávit celý pobyt hýčkáni hotelovým personálem nebo naopak budete vyrážet po okolí za poznáním, ani v jednom případě neprohloupíte. Kündu zajišťuje totiž veškerý komfort pro všechny, kteří si potrpí na kvalitní služby a chtějí užít dovolenou bez starostí. Většina hotelů v Kündu se zaměřuje na gastronomický servis all inclusive, takže ke štěstí Vám v případě zvolení této varianty stravování nebude chybět už vůbec nic a budete si moci v naprosté pohodě vychutnat dokonalý odpočinek.

Pláž

Kolem městské části s hotely se táhne pláž Lara, která je známa svou čistotou a nádherně tyrkysovou vodou. Celý písečný pás s oblázky se táhne v délce asi 12 kilometrů, takže se není třeba obávat nedostatku místa. Tato pláž dokonce patří mezi nejdelší pláže s tmavým písečno-kamenitým povrchem v celém Turecku. K mání jsou pochopitelně lehátka, slunečníky i sprchy a celá řada možností k příjemnému osvěžení a občerstvení.

Mořská hladina je u pláže Lara klidnější a vytváří většinou jen malé vlny. Proto je tato část tureckého pobřeží vhodná spíše k rekreaci, koupání a plavání. I tak se ale najdou některé vodní sporty, které lze v tomto místě provozovat.

Turistická vybavenost, aktivity v Kündu

Celá část města Antalya kolem Kündu je bohatá na kvalitní ubytovací zařízení. Chloubou jsou místní pětihvězdičkové hotely, které se postarají o maximální blahobyt svých hostů. Je jich tu hned několik a poskytují takový komfort, jakým jsou například obrovské bazény se skluzavkami, mosty a dětskými brouzdališti, a to jak kryté, tak venkovní, dále pak široká škála stravovacích zařízení (restaurace, bary, kavárny), diskotéky, zahrady, konferenční haly, internetové kavárny, obchůdky s dárkovým zbožím a suvenýry, směnárny, půjčovny aut, klimatizované pokoje, sportovní zařízení (tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, šipky, bowling, kulečník, šlapadla, čluny, aerobic a fitness, lázně, sauny a další) či dětské kluby s programem pro nejmenší.

Výlety okolo Kündu

Jak celá oblast Antalya, tak stejnojmenné město s přístavem nabízejí nepřeberné množství zajímavostí, které stojí za vidění. Přímo v ulicích se nachází řada vzácných historických budov, například římská brána nebo parky v antickém stylu. Zajít můžete samozřejmě do mešity, kterých je tu hned několik. Za městem pak na Vás čekají takové skvosty přírody jako vodopády, jeskyně, hory, horské pláně a údolí, kaňony, řeky, ale také archeologická naleziště, zaniklá antická města a mnohé další poklady z přírody i historie.

Tipy na hotel v letovisku Kündu

Ic Hotels Residence

Tento luxusní hotel Ic Hotels Residence  je situován v Kundu ve vzdálenosti 25 km od centra Antalye a 15 km od mezinárodního letiště.

1.

Sherwood Breezes od 22 790 Kč se všemi poplatky

Hotel Sherwood Breezes se nachází 5 km od města Antalya, oblast Kündu - Lara. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 10 km.

2.

Kervansaray Kündu

Hotel Kervansaray Kündu se nachází 15 km od centra města Antalya, oblast Lara-Kündu. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 12 km.

3.

Trendy Lara od 20 290 Kč se všemi poplatky

Hotel Trendy Lara je 5* luxusní, rodinný hotel, který se nachází v oblasti Kundu, která je známá díky své krásné písečné pláži. Centrum Antalya je vzdálené od hotelu 25 km a 15 km od mezinárodního letiště Antalya. V hotelu Trendy Lara si vychutnáte věčné potěšení z moře, slunce, bazénu, přírody a speciálních lahodných chutí

4.

Baia Lara od 22 590 Kč se všemi poplatky

Hotel Baia Lara se nachází 25 km od města Antalya, oblast Kündu. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 15 km.

5.

Barut Lara Resort

Lara - Kündu, přímo u pláže, 10 km od letiště a od centra Antalye. Moderní, velkoryse pojatý hotelový areál Barut Lara Resort je tvořen hlavní budovou a několika menšími obytnými bloky. Hotel je součástí sítě hotelů Barut Hotels, díky kvalitě služeb bývá často označován za jeden z nejlepších hotelů v letovisku.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---