Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Pine Beach

Tento čtyřpodlažní komplex složený z hlavní budovy a bungalovů se nachází 3 km od Beleku, 33 km od letiště v Antalyi a 45 km od centra Antalye. Kdispozici je restaurace Pinea, bar u bazénu, bar na pláži, Antique bar, turecké lázně, sauna, pára, vnitřní jacuzzi, denní a noční animace, dětské animace, miniklub pro děti 4-12 let, kino, herní místnost, knihovna, disko, zdravotní sestra, trezor, parkoviště, amfiteátr, 10 konferenčních místností; za poplatek – masáže, peeling v tureckých lázních, telefon, fax, kopírování, stolní hry, prádelna, čistírna, žehlení, lékař, nákupní centrum a obchůdky, zlatnictví, drogerie, butik, kadeřník, fotograf, suvenýry, dárky, kožešnictví, půjčovna aut, hlídání dětí (na vyžádání).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Pine Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Club Pine Beach:

Tento čtyřpodlažní komplex složený z hlavní budovy a bungalovů se nachází 3 km od Beleku, 33 km od letiště v Antalyi a 45 km od centra Antalye. Dopravu do centra zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi. Golfová hřiště jsou kilometr od hotelu.

Vybavení hotelu Club Pine Beach:

Restaurace Pinea, bar u bazénu, bar na pláži, Antique bar, turecké lázně, sauna, pára, vnitřní jacuzzi, denní a noční animace, dětské animace, miniklub pro děti 4-12 let, kino, herní místnost, knihovna, disko, zdravotní sestra, trezor, parkoviště, amfiteátr, 10 konferenčních místností; za poplatek – masáže, peeling v tureckých lázních, telefon, fax, kopírování, stolní hry, prádelna, čistírna, žehlení, lékař, nákupní centrum a obchůdky, zlatnictví, drogerie, butik, kadeřník, fotograf, suvenýry, dárky, kožešnictví, půjčovna aut, hlídání dětí (na vyžádání).

Pokoje v hotelu Club Pine Beach:

Koupelna se sprchovým koutem nebo s vanou, přímá telefonní linka, satelitní TV s rádiem, minibar (denní doplňování minerální a stolní vody), klimatizae, trezor, vysoušeč vlasů.

Pláž:

Písečná pláž u hotelu; u hotelu; slunečníky, lehátka, matrace a ručníky (jednou denně) k dispozici zdarma.

Sport a zábava:

2 venkovní bazény, 1 vyhřívaný krytý bazén, aquapark se dvěma skluzavkami, 2 dětské bazény, gymnastika, aerobic, aqua aerobic, plážový volejbal, pool volejbal, stolní tenis, šipky; za poplatek – kurzy golfu (v blízkosti hotelu), vodní sporty motorové i nemotorové, katamarán, biliár, osvětlení tenisových kurtů, tenisové lekce.

Stravování:

Dle CK. All Inclusive zahrnuje: snídani, pozdní snídani, gözleme, občerstvení na pláži, oběd, kávu a zákusek, zmrzlinu na pláži, večeři, noční občerstvení, všechny místní alkoholické (rakie, gin, vodka, koňak) a nealkoholické nápoje.

Aktuální popis od CK

Turecko / Turecká riviéra / Belek. Prázdninový rezort v rozlehlé zahradě osázené borovicemi, cypřiši a pomerančovníky je posazen u dlouhé písčité pláže a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od