Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fame Göynük

Hotel Fame Göynük se nachází u Kemeru v oblasti Göynük. V hotelu je k dispozici restaurace, restaurace a la carte, konferenční sál, turecké lázně, sauna, solárium, jacuzzi, animační program, živá hudba, disco, miniklub pro děti od 4-12 let; za poplatek - čistírna, hlídání dětí, lékař, masáže, peeling, telefon, fax, trezor, centrum krásy, foto servis, butik, obchody, kadeřnictví, půjčovna automobilů, parkoviště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fame Göynük, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Fame Göynük:

Hotel Fame Göynük se nachází u Kemeru v oblasti Göynük. Vzdálenost od centra Kemeru 8 km, od centra Antalye 30 km a od letiště v Antalyi 40 km. Dopravu zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi.

Vybavení hotelu Fame Göynük:

Restaurace, restaurace a la carte, konferenční sál, turecké lázně, sauna, solárium, jacuzzi, animační program, živá hudba, disco, miniklub pro děti od 4-12 let; za poplatek - čistírna, hlídání dětí, lékař, masáže, peeling, telefon, fax, trezor, centrum krásy, foto servis, butik, obchody, kadeřnictví, půjčovna automobilů, parkoviště.

Pokoje v hotelu Fame Göynük:

Koupelna, WC, telefon, vysoušeč vlasů, minibar, satelitní TV, hudební kanály, centrální klimatizace a balkon.

Pláž:

Soukromá oblázková pláž 90 m od hotelu; lehátka, slunečníky a ručníky obvykle k zapůjčení zdarma.

Sport a zábava:

Vnitřní bazén, venkovní bazén, dětský bazén, fitnes, stolní tenis; za poplatek - biliár, vodní sporty, škola potápění.

Stravování:

Dle CK. All Inclusive - zahrnuje: místní alkoholické a nealkoholické nápoje, snídani, pozdní snídani, oběd, občerstvení u bazénu a na pláži, kávu a zákusek, večeři, půlnoční občerstvení, za poplatek - importované nápoje, nápoje na diskotéce, čerstvě vymačkaný džus.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.