Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grand Gül Beach

Tento nově vybudovaný hotelový komplex leží 1 km východně od Kemeru a 55 km od letiště v Antalyi. V hotelu Grand Gül Beach je k dispozici restaurace s terasou, disco, bar u bazénu a na pláži, sluneční terasa, televizní místnost, panoramatický výtah, dětské hřiště, miniklub pro děti 4-12 let ve vedlejším hotelu Gül Resort.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grand Gül Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grand Gül Beach:

Tento nově vybudovaný hotelový komplex leží 1 km východně od Kemeru a 55 km od letiště v Antalyi. Hotel disponuje 149 pokoji. Dopravu zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi.

Vybavení hotelu Grand Gül Beach:

Restaurace s terasou, disco, bar u bazénu a na pláži, sluneční terasa, televizní místnost, panoramatický výtah, dětské hřiště, miniklub pro děti 4-12 let ve vedlejším hotelu Gül Resort; za poplatek - sauna, masáže.

Pokoje v hotelu Grand Gül Beach:

Moderně a komfortně zařízené pokoje mají koupelnu, WC, satelitní TV, telefon, centrální klimatizaci, ledničku, vysoušeč vlasů, balkon a trezor (za poplatek).

Pláž:

Oblázková pláž přímo u hotelu; lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu k zapůjčení zdarma.

Sport a zábava:

Bazén s dětskou částí, krytý bazén, tenis, stolní tenis; za poplatek - vodní sporty.

Stravování:

Dle CK. All Inclusive zahrnuje: snídani, oběd a večeři formou bufetu, pozdní snídani, celodenní občerstvení, kávu a zákusek, turecké speciality, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.