Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grand Hilarium

Moderní hotel Grand Hilarium se 74 pokoji se nachází v oblasti Yenikapi, jednom z nejznámějších historických a turistických míst Istanbulu.12 km od letiště, 3km od nádraží, 4km od přístavu Karaköy, 2,5 km od centra historických památek (Modrá mešita, Chrám Hagia Sophia, Archeologické muzeum ).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grand Hilarium, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grand Hilarium:

Moderní hotel Grand Hilarium se 74 pokoji se nachází v oblasti Yenikapi, jednom z nejznámějších historických a turistických míst Istanbulu.12 km od letiště, 3km od nádraží, 4km od přístavu Karaköy, 2,5 km od centra historických památek (Modrá mešita, Chrám Hagia Sophia, Archeologické muzeum ). V dosahu městské hromadné dopravy, restaurací, kaváren a obchůdků.

Vybavení hotelu Grand Hilarium:

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, konferenční sál, turecké lázně, sauna, masáže, (lázeňské služby za poplatek),bazén, fitness centrum.

Pokoje v hotelu Grand Hilarium:

Prostorově menší, moderně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC), SAT/TV, radio, telefon, trezor (za poplatek), mini bar, klimatizace, internet, WiFi připojení za poplatek.

Stravování:

V ceně pobytu snídaně.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.