Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Green Nature Resort Marmaris

Pětihvězdičkový hotel Green Nature Resort se nachází 3 kilometry od oblíbeného města Marmaris a 90 kilometrů od letiště v Dalamanu. Hotel zaujme především náročnější klientelu a to nejen z řad samostatných párů, ale je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Green Nature Resort Marmaris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Green Nature Resort

Hotel Green Nature Resort se nachází 3km od města Marmaris a cca 90km od letiště v Dalamanu.

Vybavení hotelu Gren Nature Resort

Hotel nabízí klientům recepci, lobby s možností WIFI, zahradu, restaurace, restaurace a´la carte, bary, společenskou místnost s TV, konferenční prostoty, bazén, dětský bazének, skluzavky, amfiteátr, mini market, kadeřníka/ za poplatek/, prádelnu/za poplatek/, lékařskou službu/za poplatek/, trezor na recepci/za poplatek/.

Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem/za poplatek/, balkonem nebo terasou.

Pláž

Písečno-oblázková pláž 500m od hotelu. Možnost autobusové dopravy na soukromou hotelovou pláž ve vzdálenosti 1,5km od hotelu.

Sport

Turecké lázně, sauna, stolní tenis, tenis, volejbal, basketbal, gymnastika, šipky, aerobic.

Služby za poplatek

Masáže, Spa, Vitamin Bar, kulečník, tenis s osvětlením, Internet Café, vodní motorové sporty na pláži.

Stravování

Dle CK. Ultra All Inclusive– snídaně, oběd, večeře, malá občerstvení během dne, odpolední čaj a káva se zákusky, půlnoční občerstvení, turecké speciality, místní alko i nealko nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Pro děti

Mini club, dětský bazén, skluzavky, hřiště.

Aktuální popis od CK

StřediskoMarmarisPolohaLuxusní a elegantní hotel je umístěný přímo u pláže, cca 50 m od centra Marmarisu s obchody, bary a restauracemi a cca 95 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.