Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Heaven Beach Aparthotel

Hotel Heaven Beach Aparthotel leží na západní pláži v části Kumköy, která je známá dlouhou písečnou pláží, od Side je vzdálen 4 km, od Antalye 60 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Heaven Beach Aparthotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Heaven Beach Aparthotel:

Hotel Heaven Beach Aparthotel leží na západní pláži v části Kumköy, která je známá dlouhou písečnou pláží, od Side je vzdálen 4 km, od Antalye 60 km.

Vybavení hotelu Heaven Beach Aparthotel:

Malý areál 26 apartmánů umístěný v zahradě, recepce, dvoupatrové budovy s apartmány obklopující sladkovodní bazén, snack bar u bazénu, hotelová restaurace na pláži bar u bazénu, lehátka, slunečníky a podložky u bazénu i na pláži zdarma.

Ubytování v hotelu Heaven Beach Aparthotel:

Apartmány mají oddělenou ložnici, obytný prostor s kuchyňským koutem a rozkládací sedací soupravou, jsou určeny pro 2-4 osoby, mají sprchu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, televizi, malou ledničku a balkon nebo terasu.

Sport a zábava:

Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Stravování:

Dle CK. Možnost výběru - bez stravování, se snídaní nebo polopenze formou bufetu. Při malém počtu hostů je servírované menu.

Aktuální popis od CK

Heaven BeachLuxusní hotelový resort určený pouze pro starší 16 let leží v krásné, subtropické zahradě a svým vybavním uspokojí i náročné klienty.Město...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.