Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hollywood

Hotel Hollywood se nachází v centru známého letoviska Kemer, zhruba 600 m od písčito-oblázkové pláže. V hotelu je k dispozici recepce s trezory, restaurace, venkovní bazén s dětskou částí, bar u bazénu, TV místnost (TV ovládaná z recepce a pouze 3 programy), terasa na slunění, lehátka a slunečníky u bazénu. Služby za poplatek: trezory na recepci, stolní tenis, lehátka a slunečníky na pláži.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hollywood, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Hollywood:

Hotel Hollywood se nachází v centru známého letoviska Kemer, zhruba 600 m od písčito-oblázkové pláže. Leží 55 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Vybavení hotelu Hollywood:

Recepce s trezory, restaurace, venkovní bazén s dětskou částí, bar u bazénu, TV místnost (TV ovládaná z recepce a pouze 3 programy), terasa na slunění, lehátka a slunečníky u bazénu. Služby za poplatek: trezory na recepci, stolní tenis, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování v hotelu Hollywood:

Standardní 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti mají individuální klimatizaci, SAT/TV, telefon, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, balkon.

Pláž:

1 km od písčito-oblázkové pláže.

Stravování:

Dle CK. All inclusive: snídaně 08.00 – 10.00 hod., obědy 12.30–14.00 hod., večeře 19.30–21.30 hod. – 1 hlavní jídlo, bufetový salát, od 10.00–22.00 hod. neomezená konzumace místních alkoholických (z alkoholu pivo, víno, vodka) a nealkoholických nápojů v baru u bazénu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.