Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kleopatra Alaiye

Hotel Kleopatra Alaiye se nachází v blízkosti známé pláže Kleopatra, která je vzdálena cca 130m od hotelu přes pobřežní komunikaci. Kleopatřina pláž je nejznámější pláží Turecké riviéry. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky, plážový bar, vodní sporty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kleopatra Alaiye, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kleopatra Alaiye:

Hotel se nachází v blízkosti známé pláže Kleopatra, která je vzdálena cca 130m od hotelu přes pobřežní komunikaci. Kleopatřina pláž je nejznámější pláží Turecké riviéry. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky, plážový bar, vodní sporty (vše za poplatek). Hotel je vzdálen přibližně 900 m od centra Alanye, které nabízí klientům možnosti nákupů a posezení v místních restauracích. Vzdálenost od letiště 125 km.

Vybavení hotelu Kleopatra Alaiye:

Hotel je vybaven lobby, recepcí, hlavní restaurací v šestém patře s krásným výhledem, barem u bazénu i na pláži, vnitřním bazénem, bazénem s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), minimarketem, fitness, příležitostnými animacemi, výtahem, dětským koutkem, TV koutkem a internetovým koutekem (za poplatek).

Pokoje v hotelu Kleopatra Alaiye:

Pokoje jsou vybaveny jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha/vana,vysoušeč vlasů), individuální klimatizací, trezorem (za poplatek), TV/SAT, minibarem (náplň za poplatek), telefonem, balkonem nebo terasou.

Pláž a plážový servis:

Hotel je od písečno-oblázkové pláže Kleopatra oddělen pouze pobřežní komunikací. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Fitness přímo v hotelu.

Služby v ceně: Stolní tenis.

Služby za poplatek: Za poplatek sauna, turecké lázně, masáže, praní prádla, biliár, vodní sporty na pláži.

Pro děti:

Oddělená část bazénu pro děti, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Stravování:

Dle CK. All inclusive program: – snídaně, oběd a večeře formou bufetu – odpolední káva, čaj a zákusek – místní rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.) v hotelu a u bazénu – v All inclusive NENÍ zahrnuto cappuccino, turecká káva, ledový čaj, čerstvé ovocné šťávy, zmrzlina, občerstvení v baru na pláži.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluZrekonstruovaný hotel pár metrů od Kleopatřiny pláže. WiFi v celém hotelu zdarma. Skvělá poloha pro podnikání výletů. Polohacentrální. Obchody a...

Poloha a popisHotel Alaiye Kleopatra**** je vzdálen pouze 100 m od známé, velkolepé Kleopatřiny pláže. Je vzdálen 1 km od centra a 120 km od letiště...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.