Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Limak Arcadia Golf & Sport Resort

Hotelový resort Limak Arcadia Golf & Sport Resort leží u písečné pláže střediska Beleku. Kvalitní 5* resort rozprostírajíc se na rozloze 97000 m2 nabízí velice kvalitní zázemí. Je vybaven prostornou recepcí, 9 bary, 6 restauracemi (hlavní + 5 a-la carte), několika bazény včetně vnitřního vyhřívaného bazénu s celoročním provozem, dětský bazén, 3 velké a jedna menší skluzavka, velice dobře fungující dětský klub rozdělený do třech kategorií 4-6, 7-9 a 10-14 let.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Limak Arcadia Golf & Sport Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Limak Arcadia Golf & Sport Resort:

Limak Arcadia hotel je součástí vyhledávané hotelové skupiny Limak Hotels (další hotely jsou Limak Lara, Limak Limra a Limak Atlantis). Hotelový resort leží u písečné pláže střediska Beleku. Vzálenost od centra střediska je necelých 10 minut příjemnou procházkou. Od letiště v Antalyi je hotel vzdálen cca 30 km. Transfer z Letiště Autobusem trvá přibližně 30 minut.

Vybavení hotelu Limak Arcadia Golf & Sport Resort:

Kvalitní 5* resort rozprostírajíc se na rozloze 97000 m2 nabízí velice kvalitní zázemí. Je vybaven prostornou recepcí, 9 bary, 6 restauracemi (hlavní + 5 a-la carte), několika bazény včetně vnitřního vyhřívaného bazénu s celoročním provozem, dětský bazén, 3 velké a jedna menší skluzavka, velice dobře fungující dětský klub rozdělený do třech kategorií 4-6, 7-9 a 10-14 let. Využijte bohaté sportovní zázemí se 4 tenisovými kurty (s povrchem hřišť Australian Open), beach volejbalem, fotbalovým hřištěm, stolní tenisem, lukostřelbou, badmintonem, minigolfem, posilovnou či aerobikovými aktivitami.

Pokoje v hotelu Limak Arcadia Golf & Sport Resort:

Hotel nabízí ubytování ve standardních nebo v rodinných pokojích.Standardní pokoje s možností jedné přistýlky (nachází se v hlavní budově nebo bungalovech) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím s vysoušečem vlasů , sprchovým koutem a vanou. Dále je součástí každého pokoje minibar, telefon, TV (široká nabídka programů), klimatizace (centrálně ovládaná), trezor, balkon nebo terasa, každý pokoj má výhled na moře . Rodinné pokoje jsou koncipovány jako dva standardní pokoje pro max 3 dospělé+1dítě.

Stravování:

Dle CK. Velice bohatý a kvalitní ultra all inclusive.

Aktuální popis od CK

StřediskoBelekPolohaHotelový komplex hlavní budovy a bungalovů se nachází cca 700 m od centra Beleku s nabídkou restaurací, barů a nákupních možností a cca...

DoporučeníRozsáhlý hotelový komplex, ve kterém se určitě nebudete nudit. Barevné hotelové domky jsou rozmístěny vkrásné zahradě sněkolika bazény včetně...

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od