Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Melas Holiday Village

Hotelový komplex Melas Holiday Village sestávající z hlavní budovy a bungalovů rozmístěných v bohaté zahradě se nachází cca 3 km od centra Side. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV, hlavní restaurace s terasou, 2 restaurace a la carte (turecká, rybí), lobby bar, konferenční sál, kadeřnictví, minimarket, klenotnictví.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Melas Holiday Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Melas Holiday Village:

Hotelový komplex Melas Holiday Village sestávající z hlavní budovy a bungalovů rozmístěných v bohaté zahradě se nachází cca 3 km od centra Side, 65 km od Antalye a 8 km od Manavgatu (místní doprava vzdálena cca 100 m).

Vybavení hotelu Melas Holiday Village:

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV, hlavní restaurace s terasou, 2 restaurace a la carte (turecká, rybí), lobby bar, konferenční sál, kadeřnictví, minimarket, klenotnictví. V rozsáhlé zahradě 2 bazény, dětské brouzdaliště, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a matracemi zdarma (osuška při příjezdu zdarma, výměna za malý poplatek).

Pokoje v hotelu Melas Holiday Village:

Pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, trezor (za poplatek), minibar, TV/sat. a balkon. Rodinné pokoje jsou vybaveny stejně, jsou však prostornější.

Sport a zábava:

Zdarma aerobik, plážový volejbal, basketbal, tenis (osvětlení a vybavení za poplatek), šipky, stolní tenis, biliár, fitness, sauna, turecké lázně (vstup), kánoe, šlapadla, windsurfing. Za poplatek masáže, motorizované vodní sporty na pláži. Denní i večerní animační programy, amfiteátr, herna, bingo, folklorní večery. Diskotéka v hotelu Melas Resort.

Pláž:

Areál leží přímo u písečné pláže (vzdálenost dle polohy pokoje), lehátka, slunečníky a matrace zdarma.

Pro děti:

Dětské brouzdaliště, hřiště, židličky, miniklub (4–12 let), junior klub (13–16 let), minidisko, dětský bufet, dětská postýlka zdarma. Hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek).

Zvláštnosti:

V areálu se nachází aquapark (15. 5.–15. 10.) společný s hotelem Melas Resort.

Stravování:

Dle CK. All inclusive.

Aktuální popis od CK

DoporučeníPrázdninová vesnička ideální především pro rodiny s dětmi s výhodnou polohou v Side, přímo u pláže. Rodiny s více dětmi ocení možnost ubytování v...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od