Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nova Beach

Hotel Nova Beach se nachází 0,5 km od centra antického města Side. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 64 km. Hotel Nova Beach nabízí klientům 24 hod recepci, možnost připojení WIFI v areálu hotelu, hlavní restauraci s venkovním posezením, restauraci a´la carte, kavárnu, dětské hřiště, lékařskou službu (za poplatek, ve stanovené návštěvní hodiny), parkování u hotelu. V těsné blízkosti hotelu nákupní možnosti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nova Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Nova Beach:

Hotel Nova Beach se nachází 0,5 km od centra antického města Side. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 64 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Nova Beach nabízí klientům 24 hod recepci, možnost připojení WIFI v areálu hotelu, hlavní restauraci s venkovním posezením, restauraci a´la carte, kavárnu, dětské hřiště, lékařskou službu (za poplatek, ve stanovené návštěvní hodiny), parkování u hotelu. V těsné blízkosti hotelu nákupní možnosti.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Nova Beach jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, minibarem (za poplatek), balkonem či terasou. Ubytování v bungalovech.

Pláž a plážový servis:

Písečná u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži obvykle zdarma.

Sport a Fitness:

Turecká noc, vodní motorové a nemotorové sporty na pláži za poplatek.

Pro děti:

Dětský bazének.

Stravování:

Dle CK, Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu, nápoje za poplatek. Oběd je možné zakoupit v hotelové restauraci a´la carte.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Nova Beach: 3 nebo 2+1.

Aktuální popis od CK

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.