Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Oba Star

Pětipodlažní hotel Oba Star se nachází v městské části Obagöl, která je vzdálená 2 km od historického centra Alanye. Před hotelem najdete promenádu s obchůdky, bary, restauracemi a zábavními podniky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Oba Star, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Oba Star:

Pětipodlažní hotel Oba Star se nachází v městské části Obagöl, která je vzdálená 2 km od historického centra Alanye. Před hotelem najdete promenádu s obchůdky, bary, restauracemi a zábavními podniky. Hotelová oblázkovo-písečná pláž (místy výskyt kamenných plat) je 100 m od hotelu.

Vybavení hotelu Oba Star:

Hotel prošel v roce 2010 celkovou rekonstrukcí, díky níž získal moderní design. Hotel disponuje širokým zázemím – recepcí s lobby, restaurací, A´la carte restaurací (za poplatek), obchodní pasáží, bazénem s tobogánem, dětským bazénem (lehátka a slunečníky zdarma, na pláži za poplatek, plážové ručníky zdarma), pool barem a barem na pláži. Pro děti: miniklub (4–12 let), dětské hřiště.

Služby v ceně:

Hotel organizuje denní i večerní animační programy. Služby zdarma: návštěva sauny a tureckých lázní (1x za pobyt), Wi-Fi připojení.

Služby za poplatek:

Internetový koutek, stolní tenis, billiard, půjčovna kol, sauna, masáže, jacuzzi, vodní sporty na pláži.

Pokoje v hotelu Oba Star:

Moderní rekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vkusně zařízeny a mají koupelnu (WC, sprcha, fén), individuální klimatizaci, SAT/TV, Wi-Fi, telefon a balkon. Minibar a trezor jsou za poplatek.

Pláž a plážový servis:

100 m, oblázkovo-písečná (místy výskyt kamenných plat). Lehátka a slunečníky za poplatek.

Poznámka:

Nově zrekonstruovaný hotel 2 km od Alanye, doporučujeme klientům, kteří vyhledávají večerní vyžití a nákupy.

Stravování:

Dle CK. All inclusive – snídaně formou bufetu (7:30–10:00), oběd formou bufetu (12:30–14:00), večeře formou bufetu (19:00–21:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00–23:00), občerstvení v baru na pláži.

Aktuální popis od CK

DoporučeníNově zrekonstruovaný, velmi pěkný a moderní hotel nacházející se na rušné promenádě v městské části Oba, doporučujeme zejména klientele, která...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.