Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palmiye Beach

Hotel Palmiye Beach se nachází necelých 1,5 km od města Side a 5 km od města Manavgat, kde jsou nejbližší nákupní možnosti. V hotelu je k dispozici venkovní bazén, dětský bazén, hlavní restaurace, bar u bazénu, zmrzlinový koutek, kulečník, stolní tenis, lékař (na zavolání), směnárna, masáže, TV místnost s velkou obrazovkou a mnoho dalšího.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palmiye Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Palmiye Beach:

Hotel Palmiye Beach se nachází necelých 1,5 km od města Side a 5 km od města Manavgat, kde jsou nejbližší nákupní možnosti. Město Antalya je vzdáleno 60 km a letiště v Antalyi 55 km. Pláž je od hotelu vzdálená 620 m.

Vybavení hotelu Palmiye Beach:

V hotelu je k dispozici venkovní bazén, dětský bazén, hlavní restaurace, bar u bazénu, zmrzlinový koutek, kulečník, stolní tenis, lékař (na zavolání), směnárna, masáže, TV místnost s velkou obrazovkou a mnoho dalšího.

Pokoje v hotelu Palmiye Beach:

Vkusně zařízené pokoje mají balkony, takže si hosté mohou vychutnávat nádherný výhled na Orhaniye Bay. Pokoje mají klimatizaci a vlastní sociální zařízení (se sprchou, WC a umyvadlem). Každý pokoj je vybaven zařízením proti komárům a cennosti mohou být bezpečně uloženy v hotelovém trezoru.

Pláž a plážový servis:

Pláž je od hotelu vzdálená 620 m.

Stravování:

Dle CK. Polopenze zahrnuje: Snídaně (08:00 hod. do 10:00 hod.), večeře (07:00 hod. do 09:00 hod.) formou bufetu. Nezahrnuje: Obědy A'la carte (od 00:30 hod. do 02:30 hod.), zmrzlinu, čerstvou pomerančovou šťávu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.