Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rixos

Hotelový komplex se rozkládá na 9,5ha a najdete zde mnoho restaurací, zábavy, sportovního vyžití i relaxu v lázeňském centru. Hned vedle tohoto hotelového komplexu je velký aquapark s delfináriem. Okouzlí Vás i nádherné moře u tohoto resortu, které je smaragdově modré. Komplex podkresluje pohoří Taurus v pozadí a vytváří tak nádherný pohled na kontrast mezi mořem a tímto pohořím. Pro nákupy je možné využít obchodní arkády v přízemí hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rixos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Rixos:

Hotelový komplex se rozkládá na 9,5ha a najdete zde mnoho restaurací, zábavy, sportovního vyžití i relaxu v lázeňském centru. Hned vedle tohoto hotelového komplexu je velký aquapark s delfináriem. Okouzlí Vás i nádherné moře u tohoto resortu, které je smaragdově modré. Komplex podkresluje pohoří Taurus v pozadí a vytváří tak nádherný pohled na kontrast mezi mořem a tímto pohořím. Pro nákupy je možné využít obchodní arkády v přízemí hotelu, kde Vás může překvapit i bouřka včetně deště formou speciálního efektu, ale Vy zůstanete stále sušší nebo se projít mimo hotel do nákupní zóny Tekirova. Vhodné pro náročnou klientelu.

Vybavení hotelu Rixos:

Přímo na dlouhé písečné pláži - 2 bazény, 4 skluzavky u bazénu, dětský bazén, vnitřní bazén - lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži zdarma - vstup do vedlejšího aguaparku Trojský kůň zdarma, konzumace v barech za - poplatek - hlavní restaurace, 5 a’la carte restaurací, 5 barů - vodní polo, pláž. volejbal, vodní kola, vodní sporty (motorizované za poplatek) - stolní tenis, 10 tenisových kurtů, šipky, fotbal, basketbal - aerobic, fitness centrum, vodní gymnastika, sauna, Turecké lázně - kino, gala večery, animační programy, živá hudba u bazénu, disco - pro děti: dětské hřiště, spec. restaurace, mini klub, kino, disco - za poplatek: masáže, internet café, bowling, pokojový servis, yacht klub.

Ubytování v hotelu Rixos:

Dvoulůžkový pokoj - koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, plazmová TV/SAT, internet, telefon, sejf, klimatizace, minibar, balkón s možností výhledu na moře. Možnost 1-2 přistýlek.

Stravování:

Dle CK. All inclusive de luxe - snídaně, oběd, večeře formou bufetu. Snídaně a la carte(nutná rezervace předem), pozdní snídaně, a la carte občerstvení, Turecké koláčky, zmrzlina, čaj o páté, půlnoční bufet, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 9:00 do 02:00 hod. v ceně.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.