Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Taksim International Obaköy

Hotel Taksim International Obaköy se nachází 3,5 km od centra Alanye, 130 km od letiště v Antalyi. V hotelu je k dispozici Vstupní hala s recepcí a směnárnou, výtah, hlavní restaurace (venkovní a vnitřní), lobby bar, bar s terasou, bary u bazénů, bar na pláži, (pouze nápoje), wi-fi za poplatek, obchody se suvenýry, kadeřník, čistírna oděvů. 2 venkovní bazény (jeden s tobogány a skluzavkami).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Taksim International Obaköy, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Taksim International Obaköy:

Hotel Taksim International Obaköy se nachází 3,5 km od centra Alanye, 130 km od letiště v Antalyi.

Vybavení hotelu Taksim International Obaköy:

Vstupní hala s recepcí a směnárnou, výtah, hlavní restaurace (venkovní a vnitřní), lobby bar, bar s terasou, bary u bazénů, bar na pláži, (pouze nápoje), wi-fi za poplatek, obchody se suvenýry, kadeřník, čistírna oděvů. 2 venkovní bazény (jeden s tobogány a skluzavkami). Lehátka, slunečníky i podložky u bazénu i na pláži zdarma. Osušky na vratnou kauci.

Pokoje v hotelu Taksim International Obaköy:

Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s klimatizací, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, TV/SAT., telefon, lednička, balkon. Trezor za poplatek. Možnost jedné či dvou přistýlek (u čtyřlůžkových pokojů mohou být palandy).

Pláž a plážový servis:

Dlouhá písečná pláž se nachází přímo u hotelu, se kterým je spojena podchodem pod místní komunikací. Slunečníky, matrace a lehátka obvykle zdarma. Osušky na vratnou kauci. Na pláži se nachází nápojový bar.

Sport a zábava:

Vodní a plážové sporty, plážový volejbal, stolní tenis, billiard, fitness, turecká lázeň, sauna, masáže.

Pro děti:

Dětský bazén, dětský miniklub (4-12 let).

Služby v ceně:

Animační programy, diskotéka.

Stravování:

Dle CK. All inclusive: - snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů (snídaně 07:00 - 10:00, pozdní snídaně 10:00 - 11:00, obědy 12:30 - 14:00, večeře 19:00 - 21:00, pozdní večeře 23:00 - 00:00) - dopolední a odpolední snacky (14:00 - 17:30 v různě otevřených barech). Zmrzlina v nabídce od května do září 12:30 - 14:00 v baru u bazénu. - konzumace nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby. - láhev vody denně v lednici na pokoji. - diskotéka v rámci all inclusive programu. Po ukončení služby all inclusive ve 24:00 se konzumace již platí.

Aktuální popis od CK

Turecko / Turecká riviéra / Alanya. Hotel, skládající se ze dvou samostatných budov, se nachází naproti písčité pláži, od které je oddělen pouze místní...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.