Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

TTH Kimeros Club Room

Příjemný hotelový komplex sestávající se z hlavní budovy a klubové části. Romantickým prostředím v rozlehlé piniové zahradě, panoramatem na pohoří Taurus a polohou přímo na pláži, nabízí komplex pohodlnou dovolenou plnou odpočinku, ale i zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili TTH Kimeros Club Room, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu TTH Kimeros Club Room:

Příjemný hotelový komplex sestávající se z hlavní budovy a klubové části. Romantickým prostředím v rozlehlé piniové zahradě, panoramatem na pohoří Taurus a polohou přímo na pláži, nabízí komplex pohodlnou dovolenou plnou odpočinku, ale i zábavy. Pro poznání rušného centra Kemeru, vzdáleného jen 6 km, lze využít místní hromadné dopravy, tzv. dolmušů či taxi.

Vzdálenosti:

Vzdálenost od pláže - u pláže - vzdálenost od letiště 46 km - vzdálenost od centra 9 km - nákupní možnosti 9 km.

Vybavení hotelu TTH Kimeros Club Room:

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace - snack, 2 bary, bar na pláži - internet za poplatek - diskotéka - bazén, bazén se 2 skluzavkami - krytý bazén, dětské brouzdaliště.

Ubytování v hotelu TTH Kimeros Club Room:

Hlavní budova: - standardní spokoje - klimatizace, satelitní TV, telefon - minibar (za poplatek) - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, WC) - trezor (za poplatek), balkón club: - stejné vybavení jako hlavní budova - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC).

Pláž:

Písčitá s oblázky - lehátka a slunečníky obvykle zdarma.

Sport a zábava zdarma:

Animační programy, večerní animace - 2 tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek) - stolní tenis, šipky, plážový volejbal, minifotbal - basketbal, fitnes, vodní gymnastika, vodní pólo - turecké lázně (procedury za poplatek) - sauna.

Sport a zábava za poplatek:

Vodní sporty na pláži - biliár, elektronické hry - škola potápění - lázeňské procedury.

Stravování:

Dle CK. All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, půlnoční občerstvení, rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v době 10:00-24:00 v místech určených hotelem.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.