Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Turunc

Elegantní hotel Turunc, zrenovovaný v roce 2005, leží 20 km jižně od Marmarisu a 120 km od letiště v Dalamanu. K dispozici je celkem 320 pokojů (260 standardních, 36 propojených a 24 rodinných). Hostům je k dispozici recepce, vnitřní a venkovní restaurace, snack bar, Palm bar, pool bar, restaurant bar, animace, miniklub, konferenční místnosti, turecké lázně (procedury za poplatek), sauna; za poplatek – internet, trezor na recepci, prádelna, masáže, lékař, kadeřník, obchody.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Turunc, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Turunc:

Elegantní hotel Turunc, zrenovovaný v roce 2005, leží 20 km jižně od Marmarisu a 120 km od letiště v Dalamanu. K dispozici je celkem 320 pokojů (260 standardních, 36 propojených a 24 rodinných). Dopravu do centra zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi.

Vybavení hotelu Turunc:

Recepce, vnitřní a venkovní restaurace, snack bar, Palm bar, pool bar, restaurant bar, animace, miniklub, konferenční místnosti, turecké lázně (procedury za poplatek), sauna; za poplatek – internet, trezor na recepci, prádelna, masáže, lékař, kadeřník, obchody.

Ubytování v hotelu Turunc:

Koupelna, WC, klimatizace, satelitní TV, telefon, vysoušeč vlasů, balkon.

Pláž:

Písečná u hotelu; slunečníky, lehátka a matrace obvykle k zapůjčení zdarma.

Sport a zábava:

Bazén, krytý bazén, dětský bazén, fitnes, stolní tenis, tenis, biliár, plážový volejbal; za poplatek – vodní sporty na pláži.

Stravování:

Dle CK. All Inclusive zahrnuje: snídani, pozdní snídani, oběd, občerstvení během dne, kávu a zákusek, večeři, půlnoční občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10:00 – 24:00.

Aktuální popis od CK

StřediskoTuruncPolohaHotel s pohodovou atmosférou je umístěný v romantickém zálivu s překrásnými vyhlídkami cca 1 km od centra města Turunc, cca 20 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.