Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Viking Star

V prázdninovém středisku Kemer se nachází pětihvězdičkový hotel Viking Star s příjemně zařízenými pokoji a s nabídkou animačních programů i sportovních aktivit. Hotel má hned dvě pláže s pozvolným vstupem do moře, na obě zajišťuje svoz. Hotel lze doporučit všem klientům i rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Viking Star, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Viking Star

Hotelový rezort je v letovisku Kemer. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou cca 100 m v Kemeru. Autobusová zastávka je u hotelu. Letiště je vzdálené cca 55 km.

 Pokoje

Příjemně zařízené, klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, miniledničku, bezpečnostní schránku (za poplatek) a balkon.

Popis hotelu Viking Star

Hotel Viking Star se skládá z hlavní budovy a budov vedlejších a nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace, několik barů, kavárnu, obchůdky, minimarket, společenskou místnost, kadeřnictví a diskotéku, dále pěkný venkovní bazén, bazén se skluzavkami pro děti (lehátka, matrace a slunečníky zdarma) a vyhřívaný vnitřní bazén. Wi-Fi připojení v lobby a na pokojích zdarma nebo internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava

Hotel Viking Star pořádá animační programy.

Zdarma šipky, fi tness, sauna, tenis.

Za poplatek, kulečník, elektronické hry, masáže a služby lázeňského centra. Pro děti je zde k dispozici dětský miniklub.

Strava dle CK

ALL INCLUSIVE Snídaně (7.30–10.00), pozdní snídaně (10.00– 11.00), oběd (12.30–14.00) a večeře (19.00– 21.00) formou bufetu. Odpolední snack, gözleme (14.30–17.00). Káva, čaj a zákusky (17.00–18.00). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–23.00).

Pláž

Hotel má dvě pláže s pozvolným vstupem do vody, písčitou a písčito-oblázkovou (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma), s barovým servisem, sprchami a WC cca 600 m od hotelu. K dopravě na pláže jsou k dispozici hotelové minibusy, které jezdí od hotelu několikrát denně. 

Aktuální popis od CK

Poloha- Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary cca 100 m - Letiště Antalya cca 55 km Pláž- Hotel má 2 pláže s pozvolným vstupem - Písčitá pláž je cca...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.