Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Calista Luxury Resort

Luxusní hotel Calista Luxury Resort se nachází v zahradě s piniovými borovicemi o rozloze 120.000 m2. Hotel je vzdálen 27 km od mezinárodního letiště a 35 km od města Antalya. Hotel má 7 bloků s pokoji a 14 vil, hlavní restauraci, 5 restaurací s obsluhou, 5 venkovních bazénů, 2 kryté bazény, 8 barů, kavárnu a dokonale vybavené lázeňské centrum.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Calista Luxury Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Calista Luxury Resort:

Luxusní hotel Calista Luxury Resort se nachází v zahradě s piniovými borovicemi o rozloze 120.000 m2. Hotel je vzdálen 27 km od mezinárodního letiště a 35 km od města Antalya.

Vybavení hotelu Calista Luxury Resort:

Hotel má 7 bloků s pokoji a 14 vil, hlavní restauraci, 5 restaurací s obsluhou, 5 venkovních bazénů, 2 kryté bazény, 8 barů, kavárnu a dokonale vybavené lázeňské centrum.

Pokoje v hotelu Calista Luxury Resort:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo) mají plazmový televizor, minibar, trezor, bezdrátový internet WIFI, klimatizaci, koupelnu s vanou a zvlášť sprcha, balkon s výhledem na moře a do zahrady. K dispozici jsou rodinné duplex pokoje na vyžádání.

Pláž:

Písečná pláž s drobnými kamínky při vstupu do moře je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži včetně ručníků jsou obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Vodní skluzavky, animační a sportovní programy, 5 tenisových kurtů, posilovna, stolní tenis, vodní sporty na pláži, minigolf, bowling, kulečník, živá hudba a diskotéka. Několik dětských klubů pro nejmenší až po teenagery.

Stravování:

Dle CK, Ultra all inclusive formou plné penze bufetovým způsobem v hlavní restauraci včetně některých dovážených značek alkoholických a nealkoholických nápojů. Možnost večeří v některé z restaurací s obsluhou nabízející asijskou, japonskou, italskou, tureckou, jihoamerickou kuchyni včetně rybích specialit.

Aktuální popis od CK

Luxusní a architektonicky velmi zajímavý hotelový komplex Calista Luxury Resort leží v oblasti Belek přímo u soukromé písčité pláže. Oblast Belek je klidná a...

HotelHotel Calista Luxury ResortDoporučeníHotel Calista nese jméno mladé bohyně nevšední krásy, která byla svou krásou doslova posedlá. Stejně nádherný je i...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.