Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cactus Mirage Family Club

Tento zrekonstruovaný hotel nabízí ubytování v bungalovech. Hotel leží v přímém sousedství s pláží. K dispozici je venkovní bazén, restaurace s panoramatickým výhledem, restaurace "a la carte", snack bar, bar u bazénu, TV místnost, obchůdek. Plážový servis na pláži a u bazénu zdarma.Sauna, masáže, fitness a turecké lázně se nacházejí v sousedním sesterském hotelu Cactus Fleur Beach, který je vzdálený asi 300 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cactus Mirage Family Club, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Cactus Mirage Family Club:

Tento zrekonstruovaný hotel nabízí ubytování v bungalovech. Hotel leží v přímém sousedství s pláží. Klienti mohou využívat služeb sousedního hotelu Cactus Fleur Beach 3 km od městečka Yalikavak, 20 km od Bodrumu.

Vybavení hotelu Cactus Mirage Family Club:

Venkovní bazén, restaurace s panoramatickým výhledem, restaurace "a la carte", snack bar, bar u bazénu, TV místnost, obchůdek. Plážový servis na pláži a u bazénu zdarma.Sauna, masáže, fitness a turecké lázně se nacházejí v sousedním sesterském hotelu Cactus Fleur Beach, který je vzdálený asi 300 m.

Pokoje v hotelu Cactus Mirage Family Club:

Pěkně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, SAT/TV, klimatizací, telefonem a balkonem. Možnost pronájmu minibaru a bezpečnostní schránky. Maximální obsazení pokoje: 3 dospělé osoby 2 dospělé osoby + 2 děti

Sport a zábava:

Aerobic, vodní aerobic, tenis, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, šipky, billiard, šachy, vodní sporty, diskotéka.

Pro děti:

Dětský bazén, dětské hřiště, miniclub.

Stravování:

Dle CK, All inclusive.

Aktuální popis od CK

Turecko / Bodrum / Yalikavak. Klubový hotel, patřící do hotelového řetězce Cactus Hotels & Resorts, se nachází cca 250 metrů od sesterského hotelu Cactus...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.