Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Avsallar

Oblast
Typ letoviska Klidné
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Avsallar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
12 490 Kč
Hotelový pokoj
14 179 Kč
Hotelový pokoj
15 399 Kč
Hotelový pokoj
18 390 Kč

Turecko - Avsallar

Avsallar je menší letovisko vzdálené asi 25 kilometrů od města Alanya. Letovisko je se svými širokými písečnými plážemi, útesy a nádherně modrým mořem úžasným místem určeným k relaxaci a odpočinku. Díky své nezapomenutelné atmosféře a skvělým podmínkám patří oblast k nejvyhledávanějším turistickým lokalitám Turecké riviéry, protože kromě Avsallaru jsou v této oblasti populární i sousední letoviska Incekum a Konakli.

Pláže jsou zde místy oblázkové a místy písčité. V podvečer doslova lákají k  romantickým procházkám.  Protože dno moře bývá často kamenité, usnadňují návštěvníkům vstup do moře mola. Rodiče s dětmi si mohou vybrat z několika pláží, které mají mírný vstup do vody. Letovisko Avsallar uspokojí i milovníky potápění či windsurfingu. Pro poznání okolí je možné si vybrat z nabídky výletních plaveb.

Ubytování v Avsallar

Ubytování poskytuje řada hotelových komplexů. Ale i přes značný turistický rozvoj si město zachovalo řadu zelených ploch.  V blízkosti hotelů se nachází řada obchodů, obchůdků, restaurací a kaváren. Avsallar se může pochlubit také typickou tureckou architekturou. Na místních tržištích vyzkoušejte oblíbené smlouvání. V letovisku Avsallar panuje rovněž čilý noční život. V noci se poklidné městečko mění v místo hudby a tance.

Tipy na hotel v letovisku Avsallar

Ozkaymak Select Resort

Hotel se nachází v klidné části prázdninového střediska Avsallar. Do centra letoviska s obchůdky, restauracemi a bary je to cca 200 m, do centra města Alanya cca 20 km. Autobusová zastávka je přímo u hotelu a letiště je vzdáleno cca 90 km.

1.

Land of Paradise od 18 390 Kč se všemi poplatky

Vstupte do dovolenkového ráje! Hotel Land of Paradise je příkladem skvělé vyváženosti zábavy a relaxu. Stojí přímo v malém zálivu s písčitou pláží a křišťálově čistým mořem, kde si užijete sluncem zalité dny. Díky skvělému animačnímu týmu se můžete kdykoli odreagovat při zábavných nebo sportovních aktivitách. Děti jsou v tomto hotelu stejně vážení hosté. Kromě animaci je pro ně připraven miniklub, dětské hřiště či tobogány. Hotel se nachází asi 20km od Alanye, v části Avsallar / Turkler, která díky pěkným plážím patří k oblíbeným oblastem Turecké riviéry.

2.

Asrin Beach

Hotel Asrin Beach se nachází 20 km od centra města Alanya, město Avsallar vzdáleno 2 km, letovisko Konakli 6 km. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 90 km. Písčitá pláž s oblázky je vzdálená 100 metrů od hotelu.

3.

Sun Maritim Club od 12 490 Kč se všemi poplatky

Hotel se nachází v letovisku AvsallarIncekum, cca 25 km od centra města Alanye. Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 105 km. Hotel Sun Maritim Club se nachází přímo u písečnooblázkové pláže.

4.

Yalihan Aspendos od 14 179 Kč se všemi poplatky

Hotelový komplex Yalihan Aspendos hlavní a vedlejších budov se nachází v zahradě, přímo u písčité pláže, cca 22 km od Alanye a cca 108 km od letiště.

5.

My Home Resort od 15 399 Kč se všemi poplatky

Hotel My Home Resort se nachází 22 km od centra města Alanya, oblast Avsallar. Mezinárodní letiště je vzdáleno 90 km.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 13. 8. 2019 Hotel My Home Resort, Avsallar.... Úžasné místo, hotel, personál i zázemí..moře... . Trochu mě vadilo chování některých hostů ( na stole spousta jídla,které nemohli sníst, odhazování špačků na zem přímo u bazénu..). Starší ročníky opráší ruštinu, mladší se domluví anglicky. Ráda bych se opět vrátila..

Doporučuje

Skvělé!
--- • --- • ---
---