Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Camyuva

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Camyuva, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Turecko - Camyuva

Camyuva, původně malá vesnička bez vlastní samosprávy, se v posledních letech vedle osamostatnění a spojení s vedlejší vesnicí Kiris stává nejen plnohodnotnou municipalitou, ale také oblíbeným cílem turistů. Dnes jde spíše o malé rozrůstající se městečko, které leží asi 10 km jižně od většího letoviska Kemer. Přes stoupající výstavbu v poslední době si oblast stále uchovává něco ze svého původního charakteru, včetně olivových a citrusových hájů. Camyuva je samozřejmě součástí Turecké riviéry, konkrétně náleží do oblasti Kemer.

Pláž

Pláž v Camyuva se nachází jen několik málo desítek metrů od největších hotelů. Je tedy jen otázka chviličky, než krátkou procházkou dojdete až k pobřeží. Jeho povrch je směsí hrubšího písku a oblázků a k dispozici jsou slunečníky a lehátka, jež jsou pro hotelové hosty většinou zdarma. Pro odvážné jsou připraveny vodní motorové sporty.

Turistická vybavenost

V Camyuvě nejsou výjimkou hotely až o pěti hvězdičkách. V nich naleznou všichni hosté maximální pohodlí se všemi dostupnými službami. K dispozici jsou výtahy, klimatizované pokoje, konferenční místnosti, 24hodinové recepce, kosmetické a kadeřnické salony, obchůdky, přístup k internetu, fitness, masáže, sauna, turecké lázně, dětské kluby, restaurace, plážové a hotelové bary, bazény venkovní i kryté, skluzavky, vířivky, dětské bazénky, wellness, půjčovny automobilů, možnost využít hotelových zahrad a parků. Na pokojích bývá standardem vedle klimatizace také koupelna a sociální zázemí, vysoušeč vlasů, televize, satelit, telefon, často balkon nebo terasa a samozřejmě pokojový bar.

A nechybí ani sportovní zařízení, jako jsou tenisové kurty (včetně nočního osvětlení), hřiště na volejbal, basketbal a minigolf nebo stoly na pingpong či biliár. Stravování bývá ve formě all inclusive, tedy s téměř neomezenou konzumací nápojů a jídel.

Pokud přijedete se svými ratolestmi, můžete využít například hlídání dětí, dětských klubů a diskoték, různých hracích koutků a tzv. animačních programů. Na dospělé čeká diskotéka, sport, wellness služby a hotelový zábavný program.                     

Výlety

Doménou okolí kolem Camyuvy a oblasti Kemer vůbec jsou přírodní zajímavosti. Mnohé z nich jsou soustředěny do národního parku Olympos, kde můžete obdivovat světový unikát v podobě přírodních plamenů Chimera, jež vytvářejí díky unikajícímu metanu ohnivé fontány. V parku žijí tisíce rostlin a živočichů, a proto je přísně chráněn. Součástí jsou i ruiny antického města. Dalšími skvosty jsou pak vápencové hory, jeskyně Beldibi, Belbasi a Molla, kaňon Göynük nebo starověká  města, např. Antické město Phaselis.

Tipy na hotel v letovisku Camyuva

Pine House od 13 238 Kč se všemi poplatky

Hotel Pine House se nachází přímo v oblíbeném letovisku Çamyuva s živou atmosférou, spoustou nákupních možností, restaurací a barů. Centrum města Kemer je cca 8 km. V těsné blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka. Vzdálenost od letiště je 65 km. 

1.

Sinatra

Hotel Sinatra se nachází 6km od centra města Kemer, oblast Camyuva. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 60km.

2.

Blauhimmel Hotel

Tento hotel se nachází v pobřežním čtvrti Camavuya, 6 km od letoviska Kemer. Centrum a stejně tak i písečná pláž jsou vzdálené 100 m. Letiště v Antalyi je vzdáleno 65 km.

3.

Mom's

Turecká riviéra - Kemer - Camyuva. Menší, příjemný a účelně zařízený hotel se nachází v oblasti KemeruCamyuva. Od centra Kemeru, který poskytuje nepřeberné množství zábavy a nákupů, je vzdálen 5 km a dopravu tam zajišťují tradiční dolmuše či taxi. Hotel je oblíbený díky své rodinné atmosféře a pěknému prostředí. Doporučujeme ho nenáročným klientům.

4.

Kilikya Resort Camyuva od 15 989 Kč se všemi poplatky

Velmi luxusní hotelový komplex Kilikya Resort Camyuva se nachází v oblasti Camyuva hned u písečné pláže oceněné modrou vlajkou. Komplex se skládá z hlavní budovy a budovy v zahradě o celkové kapacitě 228 pokojů. Hotel uspokojí i náročnější klienty a má mnoho vyžití pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Nejbližší nákupní příležitosti jsou hned přes silnici. Vzdálenost od letiště 60 km a od hlavního města Antalye 50 km.

5.

White Lilyum

Hotel White Lilyum se nachází 7 km od města Kemer, oblast Camyuva. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 65 km.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---