Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kemer

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kemer, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Turecko - Kemer

Letovisko Kemer leží na pobřeží Středozemního moře (dovolenková oblast Turecká riviéra) cca 40 kilometrů od města Antalya a 53 kilometrů od pohoří Taurus. Resort je ideálním místem pro náročnější turisty, kteří ocení moderní, hezké a udržované prostředí, kvalitní služby a v porovnání s ostatními turistickými lokalitami Turecka nesrovnatelně více klidu a soukromí. Také doprava probíhá pokojně, a proto je středisko zvláště vhodné pro rodinnou dovolenou. Příjemnou letní pohodu si kromě pláží lze v Kemeru užít také v krásně udržovaných zelených parcích, v údolí na severním okraji města nebo při procházkách po kopcích porostlých borovicemi, jež poskytují příjemný stín v prosluněných dnech. 

Pláže

V Kemeru můžete navštívit dvě pláže oddělené přístavem jachet a parkovým poloostrovem. Obě pláže jsou dlouhé, čisté a do moře se svažují velmi pozvolna. Písek na nich je tak jemný, že se ho nebudete moci nabažit a Vaše děti si dosytosti užijí stavění tolik oblíbených hradů. Čistota samotného moře dovoluje spatřit v moři i plankton, který za vlahých večerů při západu slunce překrásně světélkuje. Ti šťastnější mohou dokonce zpozorovat i mořské želvy.

Turistické vybavení a aktivity

Hlavně rodiny s dětmi jistě ocení fakt, že v Kemeru není příliš rušný, typicky turecký život. Není zde příliš mnoho (často poněkud dotěrných) pouličních prodavačů ani hlučných Turků spěchajících do zaměstnání. Můžete tak v klidu zavítat do některé z mnoha restaurací s kontinentálními či typicky tureckými pokrmy, do samoobsluhy se základními potravinami nebo do kavárny s přístupem na internet. Obchodníci mluví anglicky, německy či rusky, takže domluvit se určitě nebude problém.

Kdo chce poznat i jiná místa ke koupání v okolí resortu, může vyzkoušet oblázkovou pláž u zříceniny Olympos nebo místní aquapark Kemer. Najdete zde také delfinárium.

Výlety

Možností výletů je v okolí Kemeru opravdu požehnaně. Obdivovat můžete národní park Olympos, obrovské vápencové hory, kaňon Göynük, skály Ikiz Kayalar, jeskyně Beldibi a Molla, byzantský kostel, starověká města Phaselis a Olympos, ohnivou stráň Chiméra s vývěry zemního plynu nebo všemožné antické památky na jižním pobřeží. Mladé páry nebo skupinky mohou navštívit atraktivní hippies městečko, kde je možné přespat ve stromových domcích a houpacích sítích.

Tipy na hotel v letovisku Kemer

Greenwood Resort

Hotel Greenwood Resort je vzdálený 300 m od písčito-oblázkové pláže. Hotel, skládající se z hlavní hotelové budovy a bungalovů v zahradě, se nachází v oblasti KemerGöynük, 55km od mezinárodního letiště v Antalyi. Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně hodinu.

1.

Queens Park Le Jardin od 12 590 Kč se všemi poplatky

Krásný luxusní hotelový komplex Le Jardin Resort se rozkládá na 38.000 m2 přímo u soukromé písečné pláže. V r. 2013 prošel hotel rekonstrukcí. Hotel je schopen uspokojit i náročnější klienty všech věkových skupin díky svému Ultra All inclusive konceptu, početnému vybavení a rozsáhlým službám hotelu. Nachází se 3 km od Kemeru a 60 km od letiště v Antalyi, každých 15 minut jezdí autobus do centra Kemeru.

2.

Otium Gul Beach

Hotel Otium Gul Beach se nachází 1,5 km od centra města Kemer. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 50 km. Příjemný resort Otium Gül Beach je zasazen do krásné přírody s výhledem na hory a nachází se přímo u krásné písečné pláže. Skládá se z hlavní a dvou přilehlých budov, které dohromady nabízí 321 pokojů. Hotel kategorie 4+* poskytuje velmi kvalitní služby a uspokojí i náročnější klientelu. Je vzdálen pouze 40 km od Antalye a v těsné blízkosti centra letoviska Kemer v Turecku.

3.

Sailor´s Beach Club od 20 690 Kč se všemi poplatky

Oblíbený, kompletně zrenovovaný hotel Sailor´s Beach Club, který do nové sezóny vstupuje v novém hávu s pěti hvězdičkami. Pohodlně zařízené pokoje jsou rozmístěny ve čtyřech samostatně stojících budovách v nádherné pěstované zahradě, přímo u soukromé hotelové pláži. Rozmanité vybavení hotelu a služby slibují maximální komfort a výborně strávenou dovolenou ve dvojici nebo s rodinou. K tomu rozhodně přispívají i ultra all inclusive služby či hotelové wellness centrum a mnohých jistě potěší i WiFi připojení na pokoji. Hotel se nachází jen 7 km od od města Kemer a 50km od centra Antalye.

4.

Crystal Aura Beach Resort od 12 790 Kč se všemi poplatky

Hotel Crystal Aura Beach Resort  se nachází v oblíbené prázdninové oblasti Kemer. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary se nacházejí v centru Kemeru cca 500 m od hotelu. Autobusová zastávka je u hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 55 km. 

5.

Viking Star od 13 990 Kč se všemi poplatky

Hotelový rezort je v letovisku Kemer. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou cca 100 m v Kemeru. Autobusová zastávka je u hotelu. Letiště je vzdálené cca 55 km.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---