Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Göynük

Oblast
Typ letoviska Klidné
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Göynük, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Turecko - Göynük

Letovisko Göynük je velmi malebná vesnička ležící v jihozápadním Turecku, přibližně 30 kilometrů od města Antalya (známá Turecká riviéra, konkrétně její západní číst oblast Kemer). Spolu s Camyuvou a Kiris náleží k většímu městečku Kemer, od kterého je resort vzdálen pouhé čtyři kilometry. Tento poměrně mladý, a proto také velmi moderní přístav je ideální ke strávení příjemné rodinné dovolené s dětmi či romantickým chvilkám ve dvou. Dovolená je tu klidnější a tišší než v jiných částech Turecka. Velmi kvalitní turistické zázemí navíc umožňuje užívat si bezstarostnou zábavu a odpočinek prakticky po celý rok.

Pláže

Pláže jsou v resortu Göynük skutečně nádherné. Bezkonkurenční koupání najdete především na území národního parku, který je volně přístupný a své krásy tak nabízí každému, kdo už se nabažil rozlehlých hotelových pláží a vodních sportů a chce si udělat příjemnou vycházku do přírody.

Göynük - turistická vybavenost a aktivity

V Göynüku najdete velké množství obchodů, barů i restaurací. Především na hlavní třídě si nakupování a typicky tureckého života užijete dosytosti. Kdo již nakoupil některý z velmi pěkných, často ručně vyráběných suvenýrů, ten může vyzkoušet tradiční vodní dýmku s ovocnými tabáky nebo silný černý čaj, překvapivě osvěžující i v tom nejparnějším létě.

Výlety

Největším lákadlem nadšených výletníků je v okolí letoviska Göynük zřejmě národní park Olympos. Jeho příroda totiž oplývá obzvláštní krásou. Již od starověku tak návštěvníci z celého světa obdivují například Chiméru, ohnivou horu, na které unikající metan vytváří fascinující ohnivé gejzíry.

Na odpolední či celodenní výlet vydá návštěva města Antalya, centra celé provincie. Najdete tam množství obchodů, restaurací i barů, ale také muzeum a spoustu zajímavých památek či míst k relaxaci, odpočinku a zábavě.

Tipy na hotel v letovisku Göynük

Majesty Mirage Kemer

Majesty Mirage se rozkládá v oblasti Kemer - Goynük u krásné 450 metrů dlouhé pláže s oblázky; kterou omývá průzračné Středozemní moře. Je obklopený udržovanou zahradou a borovými háji. Tento hotel poskytuje služby na velmi dobré úrovni a je vhodný pro vyznavače sportovních aktivit i pro rodiny s dětmi.

1.

Sherwood Exclusive Kemer od 19 918 Kč se všemi poplatky

Hotel Sherwood Exclusive Kemer letí 55 km od letiště v Antalyi, v části Goynuk, nedaleko od hotelu nákupní možnosti. Hotel je umístěný ve velké zahradě, obklopený zelení. K hotelu patří 360 m dlouhá písečná pláž s malými oblázky.

2.

Fame Residence Göynük od 11 790 Kč se všemi poplatky

Hotel Fame Residence Göynük se nachází 8 km od centra města Kemer, oblast Göynük. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 40 km.

3.

Mirada Del Mar od 16 590 Kč se všemi poplatky

Hotel Mirada Del Mar se nachází 9 km od centra města Kemer, oblast Göynük. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 45 km.

4.

Karmir Resort od 15 034 Kč se všemi poplatky

Hotel Karmir Resort se nachází asi 100 m od písečné pláže s hrubším pískem, v letovisku Göynük, asi 10 km od centra Kemeru, kam se dostanete místními dolmuši nebo taxi. V okolí hotelu nákupní možnosti.

5.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 10. 6. 2020 Nebyla to žádná hrůza, komentář nějak nevyšel, bylo tam opravdu po všech stránkách skvěle!!! Prima
--- • --- • ---
---