Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kiris

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kiris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Turecko - Kiris

Kiris je pěkná malá vesnička a současně letovisko ve středomořské turecké oblasti Kemer na Turecké riviéře. Přestože jde o resort nevelký, zajišťuje vše potřebné pro ničím nerušený pobyt každého návštěvníka, ať už je z kteréhokoli koutu světa či jakéhokoli věku. Obzvláště oblíbené je letovisko mezi rodinami s dětmi. Kdo tedy hledá klidnější styl dovolené s možností vyrazit za nákupy, nočním životem a většími plážemi do okolních měst, bude v Kirisu spokojen.

Pláž

Na pláži v zátoce, která nese jméno totožné s názvem samotné vesnice, je možno se slunit, odpočívat a opalovat se, koupat se v moři nebo provozovat řadu vodních sportů, například projet se na vodních lyžích, banánu či motorovém člunu, surfovat, zkusit jachting, potápět se nebo projíždět se na šlapadle.

Turistická vybavenost

Obecně lze říci, že turistická vybavenost letoviska Kiris je na solidní úrovni. V místě nechybí ani ubytování v jakostní třídě až pěti hvězdiček, které poskytuje širokou škálu kvalitních služeb. Samozřejmostí jsou bazény, vířivky, sauna, solárium, masáže a wellness, restaurace a bary, vodní sporty, tenisové kurty, obchůdky, internet, parkoviště, dětské kluby a služba hlídání dětí, dětské bazény a stravování formou all inclusive. Pokoje bývají klimatizované, často s balkonem nebo terasou. Večer bývají nachystány zábavné programy.

Výlety

Nejbližší větší město je vzdáleno asi 20 minut od Kirisu. Jde o Kemer, centrum oblasti, kde se dá dobře nakoupit, výborně se najíst nebo večer zajít do některého z nočních podniků za trochou povyražení.

Přes den se z Kirisu stává ideální výchozí bod k pořádání výletů. Hlavním lákadlem oblasti jsou přírodní krásy. Za těmi můžete zamířit do národního parku Olympos, do kaňonu Göynük s malým vodopádem, ke skalám zvaným Dvojčata, do jeskyní Beldibi, Belbasi či Molla a nebo za ohroženými druhy zvířat do Ekoparku. Na své si však přijdou i milovníci historie. Kraj je studnicí bohatých dějin a jejich odkazy v podobě antických měst, středověkých hradů a archeologických nalezišť.

Tipy na hotel v letovisku Kiris

Daima Biz & Resort

Turecká riviéra - Kemer/Kiris. Rozlehlý komplex se nachází v oblasti Kiris a je obklopen z jedné strany pohořím Taurus a ze strany druhé pláží a mořem. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi. Pyšní se velkým aquaparkem, od kterého je oddělen místní komunikací, již je možné projít podchodem. Aquapark pak navazuje na pláž. K dopravě do centra samotného Kemeru, plného zábavy a obchodů a vzdáleného necelých 7 km, se lze dostat místními minibusy, tzv. dolmuši nebo taxi.

1.

Queen´s Park Le Jardin Resort od 16 886 Kč se všemi poplatky

Hotelový komplex Queen´s Park Le Jardin Resort leží uprostřed krásné zahrady v centru malého letoviska Kiris, pláž se nachází přímo u hotelu. V blízkosti hotelu (cca 1,5 km) se nacházejí nádherné menší pláže a členité pobřeží se zajímavými skalními útvary a jeskyněmi. Vzdálenost od centra Kemeru je cca 7 km. Hotel je vhodný pro náročnější klientelu.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---