Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Turecká riviéra

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Turecká riviéra, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

U nás známější a více navštěvovaný region Turecka se nazývá Turecká riviéra. Střediska Alanya, Side, Belek, Antalya a Kemer jsou prázdninové cíle, které se rok od roku těší stále větší přízni turistů z celého světa.  Turecká riviéra lze nejlépe popsat slovy: slunce, dlouhé pláže, azurové moře, historie, pohoří Taurus, pestrý noční život, vodní sporty, krámky se suvenýry, dobré jídlo a pití.

Návštěvníky každoročně láká na Tureckou riviéru stálé slunečné počasí, vyhřáté moře, kvalitní hotelové komplexy s nabídkou nejlepších služeb a v neposlední řadě je to i nepřeberné množství památek s nádechem pro nás tolik exotického orientu. Namátkou antická města (Syedra, Leartis, Iotape, Selinus, Adanda Ad Cragum, Hamaxia, Colybrassus a Nephelis), mešity (Andizli, Süleymanova mešita, mešita sultána Akbese, mešita Kuyularönü a kostel Hidirellez), a mnohá muzea.

Dalšími lákadly jsou přírodní zajímavosti, mystická Chiméra, Národní park Olympos, Národní park Termessos, Kleopatřina pláž, která se řadí mezi nejkrásnější na světě, jeskyně Damlatas, jeskyně milenců a nebo jeskyně, která fosforeskuje.

Turecká riviéra je ideálním místem pro vysněnou dovolenou všech věkových kategorií.

Tipy na hotel v letovisku Turecká riviéra

smartline The Colours West

Nově postavený hotel v barevném provedení na Turecké riviéře.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---